comScore

Sefirin Kızı 11. bölüm full tek parça izle 2 Mart Pazartesi (Sefirin Kızı yeni bölüm İZLE)

02 Mart 2020, Pazartesi 23:19
Sefirin Kızı 11. bölüm full tek parça izle 2 Mart Pazartesi (Sefirin Kızı yeni bölüm İZLE)

Sefirin Kızı dizisi 11. bölümü ile 2 Mart 2020 Pazartesi akşamı yayınlandı. Sefirin Kızı yeni bölüm full tek parça izle ve Sefirin Kızı son bölüm izle için detaylar haberimizde.

Sefirin Kızı dizisi 11. bölüm ile Star TV kanalından yayınlandı. Sefirin Kızı dizisinin 2 Mart 2020 Pazartesi akşamı ekranlara gelen Sefirin Kızı son bölümde neler yaşandı? Sefirin Kızı yeni bölümde Nare'nin tüm mücadelesine rağmen, Sancar sonunu getirebilecek gerçeklere bir adım uzaktadır. İsviçre'de Nare'nin sekiz yıl önce bebeğiyle kaldığı akıl hastanesinde, Isabel'in karşısındadır.  Sefirin Kızı 11. bölüm izle, Sefirin Kızı yeni bölüm full tek parça izle ve Sefirin Kızı son bölüm izle için detaylar haberimizde.
 

Sefirin Kızı dizi son bölüm izle (Sefirin Kızı yeni bölümde neler oldu?)


Isabel'e soruları soran Sancar, cevapları bulansa Gediz olur. Nare, Gediz'e nihayet tüm sırlarını açacak, akıl hastanesindeki günlerini anlatacak kadar güvenir. 

Isabel ise Sancar'a yeni bir masal anlatır; Shakespeare'nin Othello'sundan bahseder ona. Şüphenin zehriyle karısını öldüren Othello'yu öğrenen Sancar çok sarsılır.
Üzerine bir de Akın'la karşılaşınca Sancar gerçeği bulmak üzere gittiği İsviçre'den bulduğu cevaplarla delirmek üzere döner ama Akın da onu görünce Nare'nin Türkiye'de olduğunu anlar ve çıldırır.

İsviçre'de bunlar yaşanırken, Nare Türkiye'de babasının yokluğunda onu çok zorlayan Melek'le uğraşmakta, kızının üç kişilik bir aile olabilme umudunu yok etmeye çalışmaktadır. Ama Sancar çok kalmadan Türkiye'ye döndüğünde, hiç de Nare'nin beklediği gibi davranmayacak ve Nare'nin işini iyice zorlaştıracaktır


 

Sefirin Kızı dizisi Sancar Efeoğlu karakteri (Engin Akyürek)


Engin Akyürek, Sefirin Kızı dizisinde Sancar Efeoğlı karakteriyle alkış topluyor. 2009 yılında Bir Bulut Olsam adlı dizide Mustafa Bulut karakterini canlandıran oyuncu, 2010-2012 yılları arasında Fatmagül'ün Suçu Ne? adlı dizide Kerim Ilgaz karakterini canlandırmıştır. Farah Zeynep Abdullah ile birlikte, 2014 yılında vizyona giren Bi Küçük Eylül Meselesi adlı filmin başrolünde yer aldı. 2014 yılında Tuba Büyüküstün ile birlikte başrolünü paylaştığı Kara Para Aşk adlı dizide Ömer Demir karakterini canlandırdı.  Uluslararası Seul Drama Ödülleri 2015'te “En İyi Aktör” seçilmiştir. ve Emmy için “En İyi Erkek Oyuncu” kategorisinde aday olmuştur.
 

Sefirin Kızı dizisi oyuncuları (Babil künye)


Yapımcı: O3 Medya ve NGM
Yönetmen: Emre Kabakuşak 
Senaryo: Ayşe Ferda Eryılmaz - Sedef Nehir Erdem

Engin Akyürek
Sancar Efeoğlu

Neslihan Atagül Doğulu
Nare

Uraz Kaygılaroğlu
Gediz

Doğukan Polat
Yahya

Hivda Zizan Alp
Elvan

Özlem Çakar Yalçınkaya
Refika

Erhan Alpay
Akın

Erdal Küçükkömürcü
Güven

Gonca Cilasun
Halise

Tülin Yazkan
Menekşe

Esra Kızıldoğan
Müge

Cemre Öktem
Zehra

Edip Tepeli
Kavruk Ömer

Beren Gençalp
Melek
 

Sefirin Kızı dizisi 11. bölüm izle STAR TV


Sefirin Kızı dizisi son bölüm olan Sefirin Kızı 11. bölümünü kaçıranlar internet ortamında Sefirin Kızı son bölüm izle, Sefirin Kızı 11. bölüm izle, Sefirin Kızı 2 Mart 2020 son bölüm full izle, Sefirin Kızı 2 Mart 11. bölüm full izle, Sefirin Kızı son bölüm full tek parça izle şeklinde arama yapmaya başladı. Sefirin Kızı son bölüm olan Sefirin Kızı 11. bölümünü full tek parça izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. 

SEFİRİN KIZI 11. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"