comScore

Sefirin Kızı 10. bölüm full tek parça izle 24 Şubat Pazartesi (Sefirin Kızı yeni bölüm İZLE)

24 Şubat 2020, Pazartesi 23:37
Sefirin Kızı 10. bölüm full tek parça izle 24 Şubat Pazartesi (Sefirin Kızı yeni bölüm İZLE)

Sefirin Kızı dizisi 10. bölümü ile 24 Şubat 2020 Pazartesi akşamı yayınlandı. Sefirin Kızı yeni bölüm full tek parça izle ve Sefirin Kızı son bölüm izle için detaylar haberimizde.

Sefirin Kızı dizisi 10. bölüm ile Star TV kanalından yayınlandı. Sefirin Kızı dizisinin 24 Şubat 2020 Pazartesi akşamı ekranlara gelen Sefirin Kızı son bölümde neler yaşandı? Sefirin Kızı yeni bölümde Sancar gerçekleri tek başına bulacağı bir yola girer. Oyunun körebesi olmaktan sıkılmıştır. Gözlerindeki bağı atacaktır. Göreceklerine hazır değildir ama bu yoldan dönüşü de yoktur. Sefirin Kızı 10. bölüm izle, Sefirin Kızı yeni bölüm full tek parça izle ve Sefirin Kızı son bölüm izle için detaylar haberimizde.
 

Sefirin Kızı dizi son bölüm izle (Sefirin Kızı yeni bölümde neler oldu?)


Nare yıllar önce gerçekleri yüzüne bağırdığı Sancar'ı, şimdi aynı gerçeklerden korumaya çalışmaktadır. Babası Güven, Akın'ın yerini söylemek için büyük bir para karşılığı Sancar'la anlaşmak üzeredir. Nare'nin tek çaresi, babasının Akın için düzenlediği bu müzayedeye Gediz'in de katılmasını sağlamaktır. Gediz ise kartları yeniden dağıtır ve müzayedeye yeni bir soluk getirir.

Komplekslerinin altında ezilen Yahya'nın Halisefe'yi kurtarmak için attığı adımlar en çok Sancar'ı köşeye sıkıştırır. Sancar'ın, annesiyle Sefirin Kızı arasında bir seçim yapması lazımdır. Bu seçimi onun için Elvan yapacaktır

 

Sefirin Kızı dizisi Müge karakteri


Sefirin Kızı dizisinde ‘Müge' karakterini canlandıran Esra Kızıldoğan, hakkında bilinmeyenleri anlattı. 

"Müge tıp ve psikoloji eğitimi almış, akıllı, kendi ayakları üzerinde durabilen, sevgi dolu fakat zaaflı bir kadın. Zaafları söz konusu olduğunda ise dengesini kaybedebiliyor. Hırçınlaşıyor, acı ile baş ederken hatalar yapabiliyor. Çünkü hayatın gerçekleriyle ve acılarla baş etmek enteresan bir sınavdır. Bu sınavda kendiniz hakkında hiç bilmediğiniz taraflarınızla karşılaşabilirsiniz ve şaşırırsınız. Müge'de hem şaşırıyor hem şaşırtıyor. Evet güçlü ve mücadeleci ama bazen de güçsüz ve yorgun. Zıtlıklarla dolu bir karakter, tüm insanlar gibi."
 

Sefirin Kızı dizisi oyuncuları (Babil künye)


Yapımcı: O3 Medya ve NGM
Yönetmen: Emre Kabakuşak 
Senaryo: Ayşe Ferda Eryılmaz - Sedef Nehir Erdem

Engin Akyürek
Sancar Efeoğlu

Neslihan Atagül Doğulu
Nare

Uraz Kaygılaroğlu
Gediz

Doğukan Polat
Yahya

Hivda Zizan Alp
Elvan

Özlem Çakar Yalçınkaya
Refika

Erhan Alpay
Akın

Erdal Küçükkömürcü
Güven

Gonca Cilasun
Halise

Tülin Yazkan
Menekşe

Esra Kızıldoğan
Müge

Cemre Öktem
Zehra

Edip Tepeli
Kavruk Ömer

Beren Gençalp
Melek
 

Sefirin Kızı dizisi 10. bölüm izle STAR TV


Sefirin Kızı dizisi son bölüm olan Sefirin Kızı 10. bölümünü kaçıranlar internet ortamında Sefirin Kızı son bölüm izle, Sefirin Kızı 10. bölüm izle, Sefirin Kızı 24 Şubat 2020 son bölüm full izle, Sefirin Kızı 24 Şubat 10. bölüm full izle, Sefirin Kızı son bölüm full tek parça izle şeklinde arama yapmaya başladı. Sefirin Kızı son bölüm olan Sefirin Kızı 10. bölümünü full tek parça izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. 

SEFİRİN KIZI 10. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!