comScore

Seddar Yavuz kimdir? Ordu Valisi kim? (Ordu Valisi ile Ekrem İmamoğlu haberi)

06 Haziran 2019, Perşembe 13:55
Seddar Yavuz kimdir? Ordu Valisi kim? (Ordu Valisi ile Ekrem İmamoğlu haberi)

Seddar Yavuz kimdir, Seddar Yavuz kaç yaşında, Seddar Yavuz nereli, Seddar Yavuz ne iş yapıyor gibi aramaların yanıtları burada. Seddar Yavuz ile Ekrem İmamoğlu arasında ne yaşandı? Ordu valisi kim, Ordu Valisi Seddar Yavuz son dakika haberi burada.

Seddar Yavuz kimdir, Seddar Yavuz kaç yaşında? Seddar Yavuz ile Ekrem İmamoğlu arasında ne yaşandı? Ordu Valisi Seddar Yavuz ile CHP İstanbul Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu arasında geçen diyalog sosyal medyaya damga vurdu. Ekrem İmamoğlu'nun Ordu'da düzenlediği miting öncesi Seddar Yavuz ile İmamoğlu arasında geçen konuşmanın perde arkasında neler yaşandığına dair detaylar haberimizde. Ordu Valisi kim, Ordu Valisi adı, Ordu Valisi Seddar Yavuz kimdir?
 

Ordu Valisi Seddar Yavuz ile Ekrem İmamoğlu arasında ne oldu? (Ordu Valisi son dakika)


İstanbul'da belediye seçimlerini Ekrem İmamoğlu'nun kazanmasının ardından YSK kararıyla seçimlerin iptal edilmesine karar verilmişti. 23 Haziran'da yapılacak tekrar seçimleri öncesi Ordu'Da miting düzenleyen Ekrem İmamoğlu ile Ordu Valisi Seddar Yavuz arasında geçen tartışma dikkat çekmişti. FOX Haber'e göre; Ordu Valisi ​​​​​​​Seddar Yavuz'un İmamoğlu'nun mitingiyle ilgili, "mitingi erken bitirmemeleri halinde müdahale ederiz" dediği iddia edildi. Ekrem İmamoğlu, Ordu Valisi'nin bu sözlerine, "Vali devlet adamı değilmiş" dedi.

ORDU VALİSİ TWITTER PAYLAŞIMLARI İÇİN TIKLA 
 

Seddar Yavuz kimdir? Seddar Yavuz nereli, kaç yaşında?


İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü'nden mezun olmuştur. Sırasıyla Harmancık, Aslanapa ve Güdül Kaymakam vekillikleri, Korgun, Eğil, Dursunbey, Kadınhanı, Siverek, Kemer, Gaziosmanpaşa Kaymakamlıkları yapmıştır. Evli ve dört çocuk babasıdır. 13 Şubat 2014 tarih ve 5916 sayılı valiler kararnamesi ile Uşak Valiliği görevine atanmıştır. 25 Ağustos 2015 tarihinde Valiler Kararnamesi ile Muş Valiliğine atanmıştır. 21 Haziran 2017 tarihinde Resmi Gazete'de yayımlanan valiler kararnamesi ile Ordu Valiliğine getirilmiştir.

FutbolArena Transfer Arenası (23 Ağustos 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.