comScore

Adana Demirspor Adana Demirspor

Sedat Sözlü'den transfer müjdesi

05 Ocak 2017, Perşembe 09:03
Sedat Sözlü'den transfer müjdesi

TFF 1. Lig ekiplerinden Adana Demirspor Kulübü Başkanı açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Adana Demirspor'un geçmiş dönem görev almış futbolcu ve teknik direktörlerine 2.2 milyon TL tutarındaki borcu nedeni ile Türkiye Futbol Federasyonu tarafından borcun ödenmesi istemiş, aksi taktirde kulübün transfer tahtasının kapatılacağı tebliğ edilmişti.
 
Konu hakkında açıklama yapan Adana Demirspor Kulübü Başkanı Sedat Sözlü  "Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından tebliğ edilen 2 milyon 200 bin lirayı ödeyerek transfer çalışması yapacağız. Kadromuza 3 yabancı ve 1 yerli oyuncu katacağız." dedi.
 
ADANA DEMİRSPOR TRANSFER YAPACAK MI?
 
Ödemeyi gerçekleştirebilmek için Adana Demirspor yönetimi olarak çaba sarf ettiklerini belirten Sedat Sözlü şu ifadeleri kullandı;
 
"TFF tarafından tebliğ edilen 2 milyon 200 bin lirayı ödeyerek transfer çalışması yapacağız. Kadromuza 3 yabancı ve 1 yerli oyuncu katacağız. Türkiye'de hemen hemen her takım bu tür sıkıntılar yaşıyor. Türkiye'de olağanüstü ekonomik sıkıntı var ve bunu kimsenin göz ardı etmemesi lazım. Bu ister istemez bütün kulüplere yansıyor. Biz de elimizden geleni yapıp bu sıkıntıları bir an önce atlamanın gayreti içerindeyiz. İnşallah en kısa sürede bunları aşacağız."

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)