comScore

Adana Demirspor Adana Demirspor

Sedat Sözlü: 'Transferde sona geldik'

10 Ocak 2017, Salı 08:56
Sedat Sözlü: 'Transferde sona geldik'

TFF 1. Lig ekiplerinden Adana Demirspor'da transfer çalışmaları devam ediyor.

FutbolArena - TFF 1. Lig'in ilk yarısını zirveden uzak kapatan Adana Demirspor, ikinci yarı hazırlıklarını Antalya'da sürdürüyor.
 
ADANA DEMİRSPOR TRANSFER YAPACAK MI?
 
Sezonun ilk yarısına Erkan Sözeri yönetiminde giren fakat alınan kötü sonuçlar neticesinde Engin İpekoğlu ile yollarını birleştiren Adana Demirspor TFF 1. Lig'in ikinci yarısında zirve hedefi yapıyor.
 
TRANSFERLER GELİYOR
 
Transfer çalışmaları hakkında bilgi veren Adana Demirspor Kulübü Başkanı Sedat Sözlü "Yüksek ihtimalle haftanın ortasında iki yabancımız gelir. Onlarla sözleşme yapacağız ve kampa yollayacağız. Bu oyuncular  hazır gelecekler.  Mutlaka kanatlara takviye yapacağız. Bir de Türk oyuncu alacağız ve transferi tamamlayacağız. "dedi.
 
MADDİ PROBLEMLERİ AŞACAĞIZ
 
Yaşanan maddi sıkıntıları gidermek için yoğun mesai harcadıklarını ifade eden Sözlü "Önceliğimiz mevcut oyuncuların parasını vereceğiz. Bunu önemsiyorum. Pazartesi veya Salı günü geriye kalan paraları yatıracağız. Daha sonra ise dış transferi bitirip tabelayı açtıracağız. Güzel gelişmeler olacak. Bizim için önemli olan Demirspor'un menfaatidir. Gerisi teferruattır. Oyuncularıma ve teknik heyetime güveniyorum." diye konuştu.

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)