comScore

Adana Demirspor Adana Demirspor

Sedat Sözlü "Nduka ile prensipte anlaştık"

10 Ocak 2017, Salı 21:39
Sedat Sözlü

Sedat Sözlü, FC Will takımında forma giyen Nduka Ozokwo transferinde oyuncu ve kulübü ile prensip anlaşmasına vardıklarını açıkladı.

FutbolArena - Adana Demirspor Kulübü Başkanı Sedat Sözlü yaşanan maddi sıkıntı ve transferler hakkında bilgi verdi. Sözlü FC Will takımında forma giyen ve Engin İpekoğlu'nun eski ögrencisi olan Nduka Ozokwo transferinde sona geldiklerini açıkladı.

Oyuncu ve kulübü ile her konuda anlaşma sağladıklarını ifade eden Sedat Sözlü ''Takıma dahil edeceğimiz oyuncular konusunda da ince eleyip sık dokuyoruz. Şu anda 2 yabancı oyuncu ile görüşme halindeyiz, bunlardan biri daha önce Türkiye'de çeşitli takımlarda forma giyen Nduka Ozokwo. Nduka ile prensipte anlaştık. Bir sıkıntı olmazsa kendisini takıma dahil edeceğiz." açıklamalarında bulundu.
ADANA DEMİRSPOR'UN TRANSFER TAHTASI AÇILACAK MI?

Cuma gününe kadar ödemeleri gereken miktarı TFF'a yatıracaklarını belirten Sedat Sözlü "Öncelikle, Türkiye Futbol Federasyonuna olan 2,2 milyon liralık borcumuzu kapatarak transfer tahtamızı açacağız. İnşallah bunu kısa süre içerisinde halledeceğiz'' diye konuştu. 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)