comScore

Seda Tripkolic (Seda Sular) neden gözaltına alındı? Seda Tripkolic kimdir, kaç yaşında? (Seda Tripkolic (Seda Sular) Instagram)

23 Mayıs 2018, Çarşamba 11:24
Seda Tripkolic (Seda Sular) neden gözaltına alındı? Seda Tripkolic kimdir, kaç yaşında? (Seda Tripkolic (Seda Sular) Instagram)

Seda Tripkolic kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Seda Tripkolic ne iş yapıyor? Seda Tripkolic neden gözaltına alındı? Seda Tripkolic hapis cezası alacak mı? Seda Tripkolic gözaltına alındıktan sonra sosyal medyada gündem oldu. Seda Tripkolic olarak tanınan Seda Sular neden gözaltına alındı? Seda Tripkolic Instagram hesabı nedir? Seda Tripkolic şarkıları.

Seda Tripkolic olarak bilinen Seda Sular gözaltına alındı. Seda Sular neden gözlatına alındı sorusunun yanıtı da belli oldu. Seda Tripkolic olarak şarkıları milyonlarca kişi tarafından dinlenen Seda Sular'ın dolandırıcılık operasyonunda gözaltına alındığı belirtildi. Peki Seda Tripkolic kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Seda Tripkolic evli mi? Seda Tripkolic Instagram hesabı var mı? Seda Tripkolic nerede yaşıyor? Seda Tripkolic şarkıları neler? Seda Tripkolic ne iş yapıyor gibi birçok merak edilen sorunun yanıtı haberimizde olacak. 
 

Seda Tripkolic neden gözaltına alındı? (Seda Sular hapis cezası alacak mı?)


Sosyal medyada Seda Tripkolic olarak tanınan Seda Sular telefon dolandırıcılığı operasyonunda gözaltına alındı. Hürriyet'in haberine göre; Seda Sular'ı(29) paraları alan kuryelerin bulunması ve paraların transferinde kullandığını belirledi. İddiaya göre çete,  ağına düşürdüğü kişilerden para alınacağı zaman Seda Sular'ı arıyordu. Seda Sular, adrese gidecek kuryeyi buluyordu. Kurye çete ile görüşüyor ve adrese yönlendiriliyordu. Parayı alan kurye Seda Sular'a dönüyor ve paraları teslim ediyordu. Parayı alan Seda Sular, banka hesabından paraları Şanlıurfa'daki çete elebaşına gönderiyordu. Sular'ın teslimat başına 15 bin TL para aldığı belirlendi. 

SEDA TRİPKOLİC (SEDA SULAR) INSTAGRAM


Seda Tripkolic kimdir, kaç yaşında? Seda Tripkolic ne iş yapıyor?


Seda Tripkolic sosyal medyada bu isimle meşhur oldu. Asıl adı Seda Sular olan Seda Tripkolic, Gözlerinin Yeşilini Özledim adlı şarkısıyla adını duyurdu. Şarkıcı Seda Tripkolic öldü mü şeklinde bir dönem haberler çıktı ancak bu haberlerin asılsız olduğu anlaşıldı. Seda Tripkolic son olarak dolandırıcılık çetesine yapılan operasyonda gözaltına alındı. Seda Tripkolic aslen Diyarbakır Erganili'dir.

SEDA TRİPKOLİC ŞARKILARI DİNLE! TIKLA >>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"