comScore

Seda Tripkolic kimdir? Seda Tripkolic tutuklandı mı, neden tutuklandı? Seda Tripkolic kaç yaşında, nereli, ne iş yapar?

31 Mayıs 2018, Perşembe 20:08
Seda Tripkolic kimdir? Seda Tripkolic tutuklandı mı, neden tutuklandı? Seda Tripkolic kaç yaşında, nereli, ne iş yapar?

Seda Tripkolic hakkında son dakika kararı resmen açıklandı. Seda Tripkolic tutuklandı mı ve Seda Tripkolic'e ne oldu? diye merak edenler için Seda Tripkolic hakkında son dakika kararı açıklandı. Seda Tripkolic kimdir? sorusuna yanıt arayanlarla birlikte Seda Tripkolic'nin tutuklanmasına dair tüm merak edilenler haberimizin devamında. 

Seda Tripkolic tutuklandı! Seda Tripkolic hakkında son dakika karar çıktı. Sosyal medya fenomeni Seda Tripkolic'in tutuklanmasının ardından insanlar Seda Tripkolic kimdir? sorusunun yanı sıra Seda Tripkolic'in neden tutuklandığını merak etmeye başladı. Peki Seda Tripkolic neden tutuklandı? Seda Tripkolic'e ne oldu? Seda Tripkolic ne yaptı? Seda Tripkolic hakkında bilmeniz gereken tüm detayları haberimizde derledik. 

Seda Tripkolic hakkında son dakika tutuklama kararı çıkmasının ardından Seda Tripkolic kısa süre içinde twitter'da trend topic oldu. Seda Tripkolic için binlerce mesaj atıldı. Peki Seda Tripkolic neden tutuklandı? Seda Tripkolic kimdir, nereli ve kaç yaşında? Seda Tripkolic hakkında bilmeniz gerekenler şöyle:
Telefon dolandırıcılığı yapan bir çeteye yönelik operasyonda gözaltına alınan ve sosyal medyada “Seda Tripkolic” olarak tanınan, şarkıcı Seda Sular'ın da arasında bulunduğu 9 kişi tutuklandı. DHA'nın haberine göre İstanbul Cumhuriyet Savcılığı Terör ve Örgütlü Suçlar Bürosu'nca sorguları yapılan 9 şüpheli tutuklanmaları talebiyle hakimliğe sevk edildi. İstanbul 8'inci Sulh Ceza Hakimliği, şüphelilerin “Kendisini kamu görevlisi olarak veya banka, sigorta kredi kurumlarının çalışanı olarak tanıtarak dolandırıcılık” suçlamasıyla tutuklanmasına karar verdi. Seda Tripkolic hakkında çıkan tutuklama kararının ardından insanlar sosyal medya fenomeni 
Seda Tripkolic'in kim olduğunu merak etmeye başladı. Bu anlamda Seda Tripkolic kimdir? Seda Tripkolic nereli? Seda Tripkolic kaç yaşında? Seda Tripkolic evli mi? Seda Tripkolic ne iş yapıyor? sorularına internet ortamda yanıt aranmaya başladı. Seda Tripkolic'e dair tüm bilgileri derledik. 
 

Seda Tripkolic kimdir?


Seda Tripkolic uzun süredir müzik piyasasında sessizliğini sürdürmektedir. Bir ara Seda Tripkolic öldü mü soruları ile gündemde kalan ve ailesinin kızlarının 10 gündür kayıp olduğunu bildirmeleri ile hayranları uzun süre kendisinde haber alamamıştır. Ancak öldüğü iddiaları asılsızdır.

AYRINTILAR İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"