comScore

Seda Sayan'la programı neden yok, kaldırıldı mı? (Show TV Seda Sayan'la programı makyajsız hali)

26 Mart 2018, Pazartesi 15:43

Seda Sayan'la Show TV programı hakkında son dakika haberleri! Seda Sayan'ın makyasız halini görenler çok ciddi şaşkınlık yaşarken, diğer tarafta Hafta içi her gün Show TV'de yayınlanan Seda Sayan'la programı bitti mi? soruları sosyal medyada çok sık konuşulmaya başlandı. 

FutbolArena - Seda Sayan'ın programı bitti mi? Seda Sayan'ın Show TV programı neden yayınlanmadı? Gündüz kuşağında hanımların en çok seyrettiği programlardan Seda Sayan'la bitti mi? gibi sorular özellikle sosyal medyada oldukça yaygınlaştı. Seda Sayan hayranları Seda Sayan'ın makyajsız fotoğrafını görünce çok şaşırırken, aynı zamanda Seda Sayan'la bitti mi sorusunu da sıkça sormaya başladı. 


Seda Sayan'la Show TV programı son dakika haberleri


Show TV'de hafta içi her gün yayınlan Seda Sayan'la programının bitip bitmediğini merak edenler için önemli bir gelişme yaşandı. Seda Sayan'la programında günlük ve aynı zamanda haftanın önemli magazin programları tartışılırken, Show TV'de Seda Sayan'la programını izleyemeyenler şok bir haberle karşılaştı. 

Haftanın magazin olaylarının tartışıldığı Show TV'de Seda Sayan'la programının bitip bitmediği konusunda son dakika gelişmesi yaşandı. Haftanın magazin olaylarının tartışıldığı Seda Sayanl'a programa kısa bir süreliğine ara verildi. Radyo ve Televizyon Üst Kurulu'ndan (RTÜK) ceza alan Seda Sayan'la 5 gün süre ile ekranda olmayacak. Hatırlanacağı üzere Show TV'de 5 Mart'ta yayınlanan "Seda Sayan'la" programında sunucu Seda Sayan'ın inşaat işçilerine yönelik sözleri damga vurmuştu. 
Öte yandan ünlülerin makyajsız hallerini merak edenler için Seda Sayan'ın makyajsız fotoğrafı da internete düştü. 

Seda Sayan kimdir?


Seda Sayan, 30 Aralık 1961'de İstanbul'da doğdu. Gerçek adı Aysel Gürsaçer olan sanatçı, müzik dünyasındaki çıkışını 1980li yıllarda yaptı. "Ah Geceler", "Bebeğim", "Ben Sana Demedim mi", "Sensizliğe Yanarım" ve "Var mısın" gibi parçalarla çıkış yaptı.

Tüm Aktüel Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena akşam haberleri turu (15 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.