comScore

Seda Akgül'ün Karius'a öpücük videosu İZLE (Seda Akgül kimdir, kaç yaşında, evli mi?)

14 Eylül 2018, Cuma 15:56
Seda Akgül'ün Karius'a öpücük videosu İZLE (Seda Akgül kimdir, kaç yaşında, evli mi?)

Seda Akgül kimdir, kaç yaşında? Seda Akgül nereli? Seda Akgül ne iş yapıyor? Seda Akgül evli mi? Seda Akgül ınstagram hesabı var mıj? Seda Akgül, Beşiktaş'ın kalecisi Loris Karius'a canlı yayında yaptığı teklifle gündem yarattı. Peki Seda Akgül kim?

Seda Akgül Loris Karius öpücük videosu! Seda Akgül kimdir? Seda Akgül kaç yaşında? Sunucu Seda Akgül, Beşiktaş'ın kalecisi Loris Karius ile ilgili canlı yayında yaptığı yorumla gündem yarattı. Seda Akgül kim? Seda Akgül evli mi? Seda Akgül Instagram hesabı var mı? Seda Akgül kaç yaşında? Seda Akgül nereli gibi merak edilen soruların yanıtları haberimizde. 


Seda Akgül Loris Karius videosu İZLE (Seda Akgül kimdir, evli mi?


Kanal D ekranlarında yayınlanan programda Beşiktaş'ın kalecisi Loris Karius hakkında konuşan sunucu Seda Akgül, "Karius şimdi buraya gelse parasını verir öperim. Al kardeşim 3750 lira, gel kardeş derim öperim" dedi. 

Seda Akgül 1971 Ankara doğumludur. Türk sunucu ve akademisyen ve yazardır)TED Ankara Koleji ve Hacettepe Üniversitesi İngilizce bölümlerini bitirdikten sonra Türkiye Cumhuriyeti Başbakanlığı'nda mütercim tercümanlık eğitimi alarak görev yapan Seda Akgül, İsveç Üniversitesi'nin bursu ile Brüksel'de Avrupa Birliği Gazeteciliği okumuş, Amerikan sivil toplum örgütlerinin seçimi ile 2004 yılında Geleceğin Toplum Lideri olarak Washington'da staj görmüştür.
 

Seda Akgül kitapları, Seda Akgül hangi kanalda?


TRT sınavlarını kazanarak spikerliğe başlayan Seda Akgül, kuruluşundan itibaren TV 8'de görev almıştır. Avrupa Birliği'ne Doğru ve Savaş Bağdat Yolunda gibi dış politika programlarını hazırlayıp sunmanın yanında uzun yıllar yaptığı ana haber bülteni spikerliği ile de tanınmaktadır. Işık Üniversitesi'nde 2004-2007 arasında İngilizce verdiği medya dersleri ile de akademisyenlik görevini devam ettirmiştir. TV 8 ekranlarında, hafta sonu sabah kuşağında Erken Baskı isimli programı hazırlayıp sunarak, eleştirmenlerin ve izleyicilerin beğenisini toplayan Seda Akgül 17 Eylül 2012 tarihinde yeni yayın döneminde Star TV'ye geçerek sabah haber kuşağı programı sunmaya başlamıştır. Ağustos 2014'te kanaldan ayrılmış ve bir reality show sunmak için Kanal D'ye geçmiştir. 2016 yılında Avram Habib ile evlendi. 2016 Temmuz'da boşandı. Halen KanalD ekranlarında Kısmetse Olur isimli reality show programını sunmaktadır. Dişilik mi Kişilik mi ve Ruh Öküzü mü Ruh İkizi mi isimli ikimadet çok satan kitabın yazarıdır.
SEDA AKGÜL INSTAGRAM İÇİN TIKLA >>

FutbolArena akşam haberleri turu (19 Nisan 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.