comScore

Schalke Fortuna Düsseldorf canlı şifresiz izle (Ozan Kabak ve Kaan Ayhan ilk 11'de)

09 Kasım 2019, Cumartesi 17:26
Schalke Fortuna Düsseldorf canlı şifresiz izle (Ozan Kabak ve Kaan Ayhan ilk 11'de)

Schalke Fortuna Düsseldorf canlı izle seçeneğiyle ilgili bilgileri haberimizde bulabilirsiniz. Ozan Kabak ve Kaan Ayhan'ın ilk 11'de yer aldığı Schalke Fortuna Düsseldorf maçın canlı yayını Bilyoner'de.

Schalke Fortuna Düsseldorf canlı, Schalke Fortuna Düsseldorf izle, Schalke Fortuna Düsseldorf canlı izle, Schalke Fortuna Düsseldorf şifresiz canlı, Schalke Fortuna Düsseldorf şifresiz izle gibi aramaları yapan futbolseverler için haberimizi hazırladık. Bundesliga'da milli futbolcularımız Ozan Kabak'ın formasını giydiği Schalke ile Kaan Ayhan'ın formasını giydiği Fortuna Düsseldorf karşı karşıya geliyor. 
 

Schalke Fortuna Düsseldorf canlı şifresiz İZLE


Bundesliga'da geçtiğimiz hafta ilk golünü atan Ozan Kabak'ın formasını giydiği Schalke, geride kalan 10 haftalık süreçte 5 galibiyet, 3 beraberlik ve 2 yenilgi aldı. Schalke ligde topladığı 18 puanla 7. sırada yer alıyor. Fortuna Düsseldorf ise 10 haftalık süreçte 3 galibiyet, 1 beraberlik ve 6 yenilgi alarak 10 puan topladı. 

Schalke'de bu maçta Ozan Kabak, Fortuna Düsseldorf'ta ise Kaan Ayhan ilk 11'de maça çıkıyor. 

Bilyoner'de yayınlanan canlı maçlar nasıl izlenir?


Bilyoner.com'da Avrupa'nın önde gelen ligleriyle birlikte birçok alt lig maçlarını canlı yayınla izleyebilirsiniz. Üstelik maçları izlemek için kupon yapma şartı da bulunmuyor. Bilyoner'de yayınlanan maçları izleyebilmek için Bilyoner.com'a üye olmak gerekiyor. Bilyoner üzerinden uygulamayı telefonlarınıza indirerek maçları canlı olarak izleyebilirsiniz.
BİLYONER'DE CANLI MAÇ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"