comScore

Savunma hattına 3 transferde oyuncular hangi pozisyonlara olur? (Savunmaya transfer yapacak takım hangi 3 pozisyonda oyuncu arar?)

23 Şubat 2019, Cumartesi 22:25
Savunma hattına 3 transferde oyuncular hangi pozisyonlara olur? (Savunmaya transfer yapacak takım hangi 3 pozisyonda oyuncu arar?)

Savunma hattına 3 transfer yapacak olan bir futbol takımı hangi pozisyonlarda oynayan oyuncular aramaktadır? ATV Kim Milyoner Olmak İster'de soruldu. 
 

FutbolArena - ATV'de yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının doğru cevaplarını merak edenler buraya! Genel Kültür yarışması olan Kim Milyoner Olmak İster'de özellikle az önce sorunun yanıtını arayan vatandaşlar internet ortamında sorgulamaya başladı. İşte Kim Milyonar Olmak İster yarışmasında az önce sorulan cevabının cevabı... Sorunun doğru cevabına haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. 

ATV Kim Milyoner Olmak İster yarışması 760. bölümüyle ekranlara geldi. Murat Yıldırım'ın sunumuyla ekranlara gelen Kim Milyoner Olmak İster yarışması yine birbirinden kritik sorularla seyirciyi meraklandırdı. 

 
ATV Kim Milyoner Olmak ister yarışması


Dünyanın en çok seyredilen ve kazandıran yarışma programı atv ekranlarında devam ediyor! Yarışmada toplam 12 soru yer alıyor. Bu on iki soruyu yanıtlamak için size 4 joker hakkı sunuluyor. Ayrıca 2 barajınız var. Baraj sorularını doğru yanıtladığınızda o ana kadar kazandığınız ödül her halukarda sizin oluyor. 12. soruyu da doğru yanıtlarsanız kazanacağınız ödül tam 1 Milyon TL. Milyoner olmak için son kararınızı vermeye hazır olanlar bu yarışmada boy gösterecekler. 

 

ATV Kim Milyoner Olmak İster sunucusu kimdir?


Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendislik bölümünde 8 senede mezun olan Murat Yıldırım 20 Haziran 2008 yılında Fırtına dizisinin setinde tanıştığı Burçin Terzioğlu ile evlenmiş ve 30 Haziran 2014 senesinde boşanmıştır. Oyunculuk kariyerine 1999 senesinde Ayrılsak da Beraberiz dizisinde rol alarak başlamıştır. 1867'de İstanbul'a gelen mühendis Eugene-Henri Gavand, Galata ile Beyoğlu arasında bir günde ortalama kaç kişinin gidip geldiğini hesaplayarak padişaha tünel projesini sunmuştur?

Savunma hattına 3 transfer yapacak olan bir futbol takımı hangi pozisyonlarda oynayan oyuncular aramaktadır?

Santrfor forvet arkası kaleci
Sağ açık sol açık forvet
Sağ iç sol iç santrfor
Sağ bek sol bek stoper
Doğru cevap: "Sağ bek sol bek stoper"

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)