comScore

Savaşçı dizisi son bölüm İZLE (10 Haziran 2018 Pazar) - Savaşçı dizisi 10 Haziran final bölümü full tek parça (İZLE)

10 Haziran 2018, Pazar 23:39
Savaşçı dizisi son bölüm İZLE (10 Haziran 2018 Pazar) - Savaşçı dizisi 10 Haziran final bölümü full tek parça (İZLE)

Savaşçı Dizisi son bölüm olan Savaşçı Dizisi sezon finali yayınlandı. Savaşçı Dizisi 48. bölümü olan Savaşçı Dizisi sezon finali nefesleri kesti. Savaşçı Dizisi sezon finali olan Savaşçı Dizisi son bölümü izlemek için detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz. 

Fox TV'de yayınlanan Savaşçı Dizisi son bölüm olan Savaşçı Dizisi final bölümü yayınlandı. Savaşçı Dizisi son bölüm olan Savaşçı Dizisi sezon finalini izleyemeyenler için Savaşçı Dizisi son bölüm olan Savaşçı Dizisi final bölüm videosu ve aynı zamanda Savaşçı Dizisi son bölüm olan Savaşçı Dizisi final bölümünü izlemek için haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. Savaşçı Dizisi son bölüm olan Savaşçı Dizisi final bölümüni izlemeden önce Savaşçı Dizisi son bölüm olan Savaşçı Dizisi 47. bölümünde neler yaşandığına göz atalım. 
 

Savaşçı Dizisi'nde geçen hafta neler oldu?


Yüzbaşı Kağan ve ayakta kalan az sayıda asker, teröristlere karşı üs bölgesini ve Türk Bayrağı'nı korumak için kanlarının son damlasına kadar çarpışacaktır. Açılan ilk ateşte yaralanan Kürşat bile arkadaşlarına destek olmak için gözünü kırpmadan öne atılır. Ancak zehirlenen askerlerin durumu gittikçe kötüleşir. Ayrıca takviye için gelen helikopterlerin üsse inişi teröristlerin yoğun uçaksavar ateşiyle engellenir. Zaman askerlerin aleyhine ilerlerken, Leyla sinsi planının ikinci aşamasına geçer ve yavaş yavaş üsse yaklaşır. Komutanın Kağan olduğunu öğrendiğinde ise keyfi daha da yerine gelir.

Fox TV'nin sevilen dizisi Savaşçı Dizisi son bölüm olan Savaşçı Dizisi sezon finali yayınlandı. Savaşçı Dizisi son bölüm olan Savaşçı Dizisi sezon finalini izlemek isteyenler internet ortamında Savaşçı Dizisi son bölüm izle, Savaşçı Dizisi son bölüm youtube izle, Savaşçı Dizisi son bölüm puhu tv izle, Savaşçı Dizisi son bölüm Fox TV izle sorularının yanı sıra Savaşçı Dizisi final bölümü izle, Savaşçı Dizisi final bölümü puhu tv izle, Savaşçı Dizisi final bölümü youtube izle ve Savaşçı Dizisi final bölümü Star TV izle gibi arama yapmaya başladılar. Tüm bu aramalara son! Savaşçı Dizisi son bölümü olan Savaşçı Dizisi final bölümüne aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

SAVAŞÇI DİZİSİ OYUNCULARI
Berk Oktay
Yıldız Çağrı Atiksoy
Murat Serezli
Sarp Levendoğlu
Fırat Albayram
Burç Kümbetlioğlu
Uğur Biçer
Bahadır Vatanoğlu
Doğan Bayraktar
Ali Tarık Fındık
Çağrı Şensoy
Gaye Turgut Evin
Öykü Çelik
Nazan Diper
Yeliz Akkaya
Zeynep Elçin

YAPIM: LİMON FİLM
YAPIMCI: HAYRİ ASLAN
YÖNETMEN: BÜLENT İŞBİLEN - DOĞAN ÜMİT KARACA
SENARYO: SÜLEYMAN ÇOBANOĞLU
GÖRÜNTÜ YÖNETMENİ: KAYHAN YILMAZ
GENEL KOORDİNATOR: FARUK UÇAN
KOORDİNATOR: SALİH FAHLİOĞULLARI
MÜZİK: ALPAY GÖLTEKİN-ZEYNEP ALASYA 

SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"