comScore

Sarri'den Merih Demiral ve asker selamı açıklaması

18 Ekim 2019, Cuma 18:27
Sarri'den Merih Demiral ve asker selamı açıklaması

Merih Demiral'ın milli takımdaki ve dönüşünde Juventus'ta antrenmanlardaki performansı teknik direktör Sarri'yi mutlu etti. 

FutbolArena Dış Haberler - Juventus Teknik Direktörü Sarri, Merih Demiral'ın milli takımdaki performansı ve bundan sonraki dönemle alakalı açıklamalarda bulundu. 

Sarri, Merih Demiral ve milli takımdaki futbolcularımızın asker selamıyla ilgili UEFA'nın başlattığı soruşturma hakkında gelen soruyu cevapsız bıraktı. 
"MERİH DEMİRAL'IN PERFORMANSI VE UYUMU GAYET İYİ"

Merih Demiral milli takımda üst üste zorlu maçlar oynadı ve aramıza yeni katıldı. Böyle süreçler ve özellikle milli takım dönüşleri her futbolcu için zordur. Ancak Merih çalışkan bir futbolcu ve antrenmanlardaki performansı da gayet iyi. Takım içindeki uyumu oldukça olumlu. Merih'ten çok memnunum.

ASKER SELAMI SORUSU

Juventus Teknik Direktörü Sarri, Merih Demiral'ın asker selamı ile ilgili yönündeki soruya ise cevap vermedi. Sarri, "Bu bizi veya beni ilgilendiren bir konu değil. Yorum yapmak istemiyorum. Eğer herhangi bir karar çıkarsa o zaman yorumda bulunabilirim ama şimdilik böyle bir durum yok." dedi.  

Dünyadan Futbol Haberleri FutbolArena'da!


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"