comScore

Şarkıcı Doğuş öldü mü? (Doğuş kimdir, kaç yaşında?)

10 Haziran 2018, Pazar 23:48
Şarkıcı Doğuş öldü mü? (Doğuş kimdir, kaç yaşında?)

Son dakika şarkıcı Doğuş öldü mü? Ünlü şarkıcı Doğuş'un sosyal medyada öldüğü şekinde çıkan dedikodular şarkıcının hayranlarını büyük bir meraka sevk etti. Doğuş öldü mü? Şarkıcı Doğuş gerçekten öldü mü? Detaylar haberimizde.

FutbolArena - Ünlü şarkıcı Doğuş öldü mü? 30 Haziran 1974 doğumlu şarkıcı Doğuş'un öldü iddiası gündeme bomba gibi düştü. Tam adı Orhan Baltacı olan şarkıcı Doğuş'un vefat etti haberleri özellikle sosyal medyada hızlı yayılmaya başladı. Şarkıcı Doğuş gerçekten öldü mü? Detaylar haberimizde.

Son zamanlarda piyasalardan uzak kalan şarkıcı Doğuş'un vefat etti haberi özellikle sosyal medyada hızlı bir şekilde yayılmala başladı. Yayılan bu haberlerden sonra ünlü şarkıcının hayranları olayın doğruluğunu araştırmaya başladı. Sosyal medyada hızlı yayılan Doğuş öldü haberleri tam olarak doğrulanmış değil. Doğuş öldü haberleri üzerinde sanatçının sevenleri büyük bir şoke yaşarken ünlü şarkıcının yakın çevresinde bu konu hakkında her hangi bir doğrulama gelmedi. Doğuş'un ölmediği biliniyor. 


Doğuş kimdir? Doğuş öldü mü?


Tam adı Orhan Baltacı olan ünlü şarkıcı sahne adı olarak Doğuş ismini kullanıyor. 39 Haziran 1974 doğumlu olan Doğuş 43 yaşında. Almanya doğumlu olan Doğuş 1,77 boyunda. Azeri güzel Şeyma Uzun ile evli olan Doğuş'un başlıca albümleri şunlar; Doğuş ve Şarkıları, 6. His, Hadi Hızlandır...

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.