comScore

Şarkıcı Berkay kimdir? Şarkıcı Berkay nereli? Şarkıcı Berkay kaç yaşında? Berkay evli mi? (Arda Turan'ın kavga ettiği Berkay kimdir?)

10 Ekim 2018, Çarşamba 13:58
Şarkıcı Berkay kimdir? Şarkıcı Berkay nereli? Şarkıcı Berkay kaç yaşında? Berkay evli mi? (Arda Turan'ın kavga ettiği Berkay kimdir?)

Şarkıcı Berkay kimdir? Şarkıcı Berkay kaç yaşında? Arda Turan'ın kavga ettiği Şarkıcı Berkay nereli? Şarkıcı Berkay evli mi? Arda Turan'ın kavga ettiği şarkıcı Berkay hakkında merak ettikleriniz haberimizin devamında. 

FutbolArena - Son dakika! Arda Turan ile şarkıcı Berkay arasında kavga! Arda Turan Berkay kavgası gündeme oturdu. Arda Turan Berkay kavgasının ardından Arda Turan bir anda twitter'da en çok konuşulan isimler arasına girerken, Arda Turan Berkay kavgasına dair internet ortamında arama yapılmaya başlandı. Arda Turan Berkay neden kavga ettiler? Arda Turan Berkay kavga doğru mu? Arda Turan Berkay kavga haberleri ve Arda Turan Berkay kavga görüntüleri yayınlandı mı?

Bu olayın ardından Arda Turan'ın kavga ettiği Şarkıcı Berkay araştırılmaya başlandı. Şarkıcı Berkay kimdir? Şarkıcı Berkay kaç yaşında? Şarkıcı Berkay nereli? Şarkıcı Berkay evli mi? Şarkıcı Berkay hakkında merak ettiklerinizi Şarkıcı Berkay ile ilgili hazırladığımız haberin devamında bulabilirsiniz. 


Şarkıcı Berkay kimdir?


Tam adı Berkay Şahin'dir.  29 Aralık 1981'de Ankara'da doğmuştur.Türk şarkıcıdır.1996 yılından beri annesiyle beraber İzmir‘de yaşayan sanatçı, 2009 yılından beri de İstanbul‘da yaşamaktadır. 2009 yılında İstanbul'a taşınan Berkay, albüm çalışmalarından önce Bodrum, Antalya, Çeşme, Kuşadası gibi tatil beldelerinde belirli mekânlarda sahne aldı. Berkay, 2010 yılında ilk albümü “Ele İnat” ile ‘en iyi sanatçı' ödülüne layık görüldü. İkinci albümü “Aşk Sadece” 2012 yılında yayınlandı. Kaynak: Arda Turan Berkay'ın burnunu kırdı! Berkay kimdir? Arda Turan'la Berkay neden kavga etti? 
BERKAY ŞAHİN'İN ALBÜMLERİ

Ele İnat (2010, Poll Production)
Aşk Melekleri (2014, Avrupa Müzik)
Arabest (2016, Avrupa Müzik)
Yansıma (2017, Avrupa Müzik)
Singlelar
Aşk Sadece (2012, Poll Production)
Doksana Bir Kala (2013, Poll Production)
Benim Hikayem (2015, Avrupa Müzik)
Uygun Adım (2016, Avrupa Müzik)


 

Arda Turan Berkay neden kavga etti?


Hürriyet'in haberine göre, Futbolcu Arda Turan ile şarkıcı Berkay arasında şok kavga! Berkay ile Arda Turan dün gece Emirgan'daki bir mekanda bilinmeyen bir nedenle tartışmaya başladı. Kavga büyüyüp ikili birbirine girince Arda Turan, Berkay'ın burnunu kırdı. Bu olayın ardından Berkay ve eşi mekandan ayrılıp hastaneye giderken Arda Turan ise mekanda kaldı.

SON DAKİKA YORUMLAR İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2019)

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.