comScore

Sarıyerspor Başkan Adayı Erdal Alkış: 'Amacımız yeni bir vizyon'

02 Mayıs 2018, Çarşamba 10:06
Sarıyerspor Başkan Adayı Erdal Alkış: 'Amacımız yeni bir vizyon'

Sarıyerspor Başkan Adayı Erdal Alkış, kulübe yeni bir vizyon kazandırmak istediğini açıkladı.

FutbolArena - TFF 2. Lig Kırmızı Grup'ta mücadele eden Sarıyerspor'un başkn adaylarından Erdal Alkış, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla amaçlarından bahsetti. Erdal Alkış, amacının Türkiye'nin en köklü kulüplerinden olan Sarıyerspor'a yeni bir vizyon kazandırmak olduğunu söyledi. 
 

Sarıyerspor Başkan Adayı Erdal Alkış'ın açıklaması (2 Mayıs 2018)


"Değerli dostlarım;

Üyesi olduğum "Sarıyerspor Kulübü" camiası uzun zamandır kulüp başkanı olmam konusunda talepleri bulunmaktaydı. Bundan dolayı arkadaşlarım ve futbol camiasında değer verdiğim dostlar ile epeydir istişarelerde bulundum.
Sonuç itibariyle 13 Mayıs 2018 tarihinde yapılacak Olağan Genel Kurulda Sarıyerspor Kulübü Başkanlığına Aday Olacağımı 29.4.2018'de düzenlediğim bir basın toplantısı ile açıkladım.

Benim bu adaylığım kulüp camiası ve Sarıyer halkına heyecan ile karşılandığını görmek bana ve listemdeki arkadaşlarımı ayrıca memnun etmiştir. 

Amacımız; Türk futbolunun en köklü kulübüne, benim Türk futbolu ile alakalı projelerimi uygulayarak yeni bir vizyon kazandırmak ve Türk gençlerinin neleri başarabileceğini ispatlamak olacaktır. 

Süreç içerisinde ayrıca başka açıklamalar yaparak bilgilendirmeler yapılacaktır. 

Saygılarımla.
Erdal Alkış"

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"