comScore

Şanlıurfaspor Şanlıurfaspor

Şanlıurfaspor Başkanı Emin Yetim PFDK'ya sevkedildi

07 Aralık 2017, Perşembe 21:53
Şanlıurfaspor Başkanı Emin Yetim PFDK'ya sevkedildi

Şanlıurfaspor Başkanı Emin Yetim, futbolcusu Mertcan Çam'ı darp ettiği iddiasıyla PFDK'ya sevkedildi.

FutbolArena - Şanlıurfaspor'un Başkanı Emin Yetim, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Hukuk Müşavirliği tarafından PFDK'ya sevk edildi. Emin Yetim'in futbolcusu Mertcan Çam'ı darp ettiği iddia edilmişti.

TFF'DEN AÇIKLAMA
TFF'den yapılan açıklamada, Yetim'in, kulübün futbolcusuna "saldırıları" ile "hakaret ve tehditlerde bulunması" nedeniyle tedbirli olarak PFDK'ya sevkine karar verildiği bildirildi.

Hukuk müşavirliğinin, Şanlıurfaspor Kulübü yöneticisi Mehmet Giray Küçük'ü kulübün futbolcusuna "saldırısı" nedeniyle, kulüp görevlisi Mustafa Müsri'yi ise kulübün futbolcusuna yönelik "sportmenliğe aykırı hareketi" sebebiyle tedbirli olarak PFDK'ya sevk ettiği kaydedildi.


Mertcan Çam'ın darp olayı ile ilgili açıklamaları


Mertcan Çam olayla ilgili şu açıklamaları yapmıştı. "Çok vahim bir durum yaşadım. Bu tek benim değil bütün herkesin başına gelebilirdi. Çünkü hakkını arıyorsun. Bunda başka bir şey yok. Urfa'dan geldim. Urfa'da yapmak istemedim şikayetimi. Erzincan Asayiş Büro Amirliğine çok teşekkür ederim. Sayın Bakanıma teşekkür ederim. Çok büyük ilgi gösteriyor bana. Aileme olsun herkese olsun tüm spor camiasına teşekkür ederim. Diyecek bir şey yok. Gerekli şikayetlerimi yaptım. Savcılığa olsun, avukatım olsun, menajerim Metin Korkmaz olsun. Bu kolay kolay sindirilecek bir olay değil. İnşallah adalet yerini bulur” 

Son dakika Alt Lig Haberleri için FutbolArena'yı takip edebilirsiniz.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)