comScore

Şanlıurfa seçim sonuçları CANLI - Şanlıurfa Cumhurbaşkanlığı oy oranı 2018 İZLE

24 Haziran 2018, Pazar 16:48
Şanlıurfa seçim sonuçları CANLI - Şanlıurfa Cumhurbaşkanlığı oy oranı 2018 İZLE

Şanlıurfa seçim sonuçları açıklandı mı? Şanlıurfa seçimlerinde hangi parti önde çıktı? Şanlıurfa Cumhurbaşkanlığı seçiminde önde olan aday hangisi? Şanlıurfa seçim sonuçlarını canlı olarak takip edebilir miyim? Şanlıurfa seçim sonuçları canlı izle seçeneği haberimizde mevcut. Şanlıurfa seçimlerinde Recep Tayyip Erdoğan kaç oy aldı? Muharrem İnce Şanlıurfa seçimlerinde oy oranı kaç oldu? Meral Akşener Şanlıurfa oy oranı, Selahattin Demirtaş Şanlıurfa oy oranı kaç? Son dakika seçim sonuçları 2018 haberimizde.

Şanlıurfa seçim sonuçları! 2018 Şanlıurfa seçim sonuçları belli oldu mu? Şanlıurfa seçimlerinde hangi parti daha çok oy aldı? Ak Parti seçimlerde Şanlıurfa özeline ne kadar oy aldı? Şanlıurfa CHP seçim sonuçları 2018 ne oldu? Şanlıurfa seçim sonuçlarını canlı izle olarak arayan vatandaşlar için Şanlıurfa canlı seçim sonuçlarını sizlere hazırladık. 24 Haziran seçimlerinde kazanan parti hangisi oldu? Anadolu Ajansı, İhlas Haber Ajansı, Demirören Haber Ajansı, FOX TV ve Halk TV gibi platformlar üzerinden Şanlıurfa seçim sonuçlarını canlı olarak takip edebilirsiniz. 
 

Cumhurbaşkanlığı seçimini kazanmak için kaç oy almak gerekiyor?


Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde 6 aday yarışacak. Recep Tayyip Erdoğan, Muharrem İnce, Meral Akşener, Selahattin Demirtaş, Temel Karamollaoğlu ve Doğu Perinçek seçimleri kazanabilmek için aday oldular. 27. dönem Cumhurbaşkanlığı seçimleri için yurt içinde toplam 56 milyon 342 bin 263 kişi oy kullanabilecek. Seçimi kazanabilmek için bir adayın ilk turda yüzde 50 oyun üzerinde oy alması gerekiyor. Eğer böyle bir durum gerçekleşmezse seçimler 2. tura kalacak. Cumhurbaşkanlığı 2. Tur seçimleri ise 8 Temmuz'da yapılacak ve vatandaşlar bir kez daha sandığa gidecek.

SAYFA SÜREKLİ GÜNCELLENMEKTEDİR!
 

2018 Şanlıurfa seçim sonuçları - Şanlıurfa seçimlerinde kim önde? (Şanlıurfa seçimi kim kazandı?)


24 Haziran 2018 Pazar günü yapılan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde hangi aday ve parti önde çıktı Şanlıurfa seçim sonuçlarını öğenmek isteyen vatandaşlar haberimizi okuyarak Şanlıurfa seçimleri 2018 sonuçlarını rahatlıkla takip edebilirler. 
Seçim sonuçları açıklandığı anda sonuçlar aşağıda olacak.

ŞANLIURFA SEÇİM SONUÇLARI 2018

AK Parti: 
CHP: 
MHP: 
HDP: 
İyi Parti: 
Saadet Partisi:ŞANLIURFA CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİM SONUCU

Recep Tayyip Erdoğan: 
Muharrem İnce: 
Meral Akşener: 
Selahattin Demirtaş: 
Temel Karamollaoğlu:
Doğu Perinçek:SEÇİM SONUÇLARI 2018 ANADOLU AJANSI CANLI TAKİP

SEÇİM SONUÇLARI 2018 İHLAS HABER AJANSI CANLI TAKİP

SEÇİM SONUÇLARI 2018 DEMİRÖREN HABER AJANSI CANLI TAKİP

SEÇİM SONUÇLARI 2018 FOX TV CANLI TAKİP


Şanlıurfa seçim sonuçları saat kaçta açıklanacak? (24 Haziran seçimleri)


Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanı Sadi Güven, Türkiye'de bugün yapılan seçim için 60 ülkedeki 123 temsilcilikte kullanılan ve tamamı Türkiye'ye getirilen oyların saklandığı ATO Kongre Merkezi'nde incelemelerde bulundu. Güven, yurt dışı oyların da Türkiye'deki sandıklarla saat 17.00 itibarıyla açılacağını hatırlatarak, “İnşallah akşam da sağlıklı bir şekilde sonuçları açıklarız. Geçen seçimlerde aşağı yukarı saat 23.00 civarında açıkladık. Yine ümidimiz saat 24.00'ten önce açıklamak." dedi.

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2019)

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.