comScore

Şanışer kimdir? Şanışer gerçek adı ne? (Şanışer Instagram, Twitter) Şanışer Susamam şarkıları

06 Eylül 2019, Cuma 10:24
Şanışer kimdir? Şanışer gerçek adı ne? (Şanışer Instagram, Twitter) Şanışer Susamam şarkıları

Şanışer kimdir, Şanışer kaç yaşında, Şanışer gerçek adı ne gibi aramaların yanıtlarını haberimizin devamında bulabilirsiniz. Susamam şarkısıyla gündem yaratan Şanışer hayatını haberimizde derledik.

Şanışer kimdir, Şanışer kaç yaşında, Şanışer adı ne, Şanışer gerçek adı, Şanışer Instagram, Şanışer Twitter, Şanışer Susamam şarkısı dinle gibi aramaların yanıtlarını haberimizde bulabilirsiniz. RAP şarkıcısı Şanışer'ın gerçek adını öğrenmek isteyenler ve Şanışer şarkılarını dinlemek isteyenler için haberimizi hazırladık. Şanışer'in Susamam adlı şarkısı kısa süre içerisinde Trend Topic oldu. Şanışer'ın Susamam şarkısında birçok sanatçı da yer aldı. 


Şanışer kimdir? Şanışer'in gerçek adı ne?


RAP müzik dinleyicisinin yakından tanıdığı Şanışer'in gerçek adı Sarp Palaur'dur. Şanışer İstanbul doğumlu ancak aslen İzmir'lidir. Mahlas olarak Şanışer'i kullanan Sarp Palaur uzun yıllardır RAP ile ilgileniyor. 1987 doğumlu olan Şanışer, ilk ve ortaöğretim eğitimini İstabul'da aldıktan sonra Antalya'ya yerleşti. Şanışer bugüne kadar 3 kez albüm çıkardı. Şanışer'in albümleri Otunzuncu Gün, Açık ve Net, Ludovico II.

SANIŞER (SARP PALAUR) INSTAGRAM
 

Susamam dinle, Susamam şarkısı klip İZLE (Susamam YouTube)


Sanışer'in yaptığı Susamam adlı şarkıda birçok rap sanatçısı katkı sağladı. 5 Eylül tarihinde yayınlanan Susamam şarkısı kısa süre içerisinde trend oldu. Susamam şarkısında yer alan sanatçılar şu şekilde:
Fuat, Ados, Hayki, Server Uraz, Beta, Tahribad-ı İsyan, Sokrat St, Ozbi, Deniz Tekin, Sehabe, Yeis Sensura, Aspova, Defkhan, Aga B, Mirac, Mert Şenel, Kamufle

Susamam şarkısının klip yönetmenliğini Sarp Palaur yaparken altyapı Murat Acar'a ait.#SUSAMAM TWITTER İÇİN TIKLA

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)