comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Samuel Eto'o transferinde yeni gelişme

03 Ocak 2017, Salı 10:10
Samuel Eto'o transferinde yeni gelişme

Beşiktaş'ın kadrosuna katmak istediği Samuel Eto'o transferinin bu hafta içerisinde sonuçlanacağı ileri sürüldü. Son dakika transfer haberleri.

FutbolArena - Antalyaspor forması giyen Samuel Eto'o'yu transfer etmek isteyen Beşiktaş, Antalyaspor ile aynı otelde kamp yapacak. Siyah beyazlıların, Samuel Eto'o transferini kamp sırasında bitirmeye çaloışacağı öne sürüldü.

Samuel Eto'o, Beşiktaş'a transfer olacak mı?


Fanatik'in haberine göre; Antalya kampı için dün İstanbul'dan bu şehire giden Beşiktaş kafilesi, Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk'ün sahibi olduğu ve Kırmızı-Beyazlılar'ın da kamp yaptığı Regnum Carya Otel'e yerleşti. 8 Ocak'a kadar bu otelde sezonun ikinci yarısı için hazırlıklarını sürdürecek olan Beşiktaş'ta yönetim, pazar günü İstanbul'a Eto'o'yla birlikte dönmeyi planlıyor.

Antalyaspor'un sezonun ikinci yarısının hazırlıkları için çalışmalara bugün başlayacağı bildirilirken izinli olan Samuel Eto'o'nun da bu hafta içerisinde çalışmalara katılması bekleniyor. Başkan Fikret Orman'ın da Antalya kampına en kısa sürede katılıp Eto'o transferiyle bizzat ilgileneceği öğrenildi.
Yılbaşını İngiltere'nin Başkenti Londra'da geçiren Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk'ün de Antalya'da ağırlayacağı Siyah-Beyazlılar'la bu transfer konusunu yüz yüze görüşüp olumlu ya da olumsuz olarak sonuçlandıracağı konuşuluyor.   

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2020)