comScore

Samsunspor'un formasını taraftar seçecek

27 Mayıs 2022, Cuma 18:20
Samsunspor'un formasını taraftar seçecek

Yılport Samsunspor, Resmi Fan Token Partneri Socios.com ile bir ilke imza atıyor.

FutbolArena - Yılport Samsunspor 2022-2023 futbol sezonunda Futbol A Takımı'nın giyeceği kırmızı formasını taraftarlarına seçtiriyor. Socios.com uygulamasını indirerek Yılport Samsunspor'un Resmi Fan Tokenı $SAM Fan Token alan taraftarlar kendi oylarıyla kırmızı beyazlıların kırmızı formasını seçecek. 

27 Mayıs Cuma itibariyle başlayan oylamada 6 farklı forma dizaynı taraftarların beğenisine sunulacak. 3 Haziran Cuma günü sonlandırılacak oylamada en fazla beğeni alan tasarım, önümüzdeki sezon Yılport Samsunspor'un saha içinde giyeceği ve Samsunspor'un mağazalarında satılacak olan formalardan biri olacak. 
Yüksel Yıldırım: Dünyanın her yerinde taraftarlarımızı birlikte karar verme sürecimize davet ediyoruz. 

İlk kez futbol formalarından birinin taraftarların oyları ile belirlenecek olmasının kulüp-taraftar ilişkisi anlamında önemli bir dönüm noktası olduğunun altını çizen Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım şu ifadeleri kullandı: “İlk kez taraftarlarımızın oylarıyla  forma  seçiyoruz.  Tüm  Yılport Samsunspor   taraftarlarını   yeni   sezonda   takımımızın   giyeceği formayı seçmeye davet ediyorum. Gelin, takımınıza destek olun, $SAM Fan Token alarak Samsunsporluluk gururunu yaşayın ve yeni formamızın seçimini siz yapın. Yeni sezonda futbolcularımızla ve taraftarlarımızla el ele vererek yeni formalarımızla yeni zaferlere yürümek istiyoruz.”

Altuğ Öztürk : Armasında Mustafa Kemal Atatürk'ün yer aldığı bir futbol takımının formasının taraftarlarca seçilecek olması heyecan ve gurur verici bir durum. 

Socios.com Türkiye Direktörü Altuğ Öztürk ise şu açılamaları yaptı: “Armasında Mustafa Kemal Atatürk'ün yer aldığı bir futbol takımının formasını Socios.com uygulamasını kullanan taraftarların seçecek olması bizim için de heyecan ve gurur verici bir durum. Premier Lig'den La Liga'ya, NBA'den Formula 1'e, İtalya Futbol Federasyonu'ndan UEFA'ya kadar 25 farklı ülkeden, 130'ya yakın global iş ortağı bulunan Socios.com ekosistemindeki partnerlerimizle bugüne kadar birçok oylama yaptık. Bu oylama içlerindeki en anlamlı oylamalardan biri olacak.” 

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!