comScore

Samsunspor Samsunspor

Samsunspor'a transfer müjdesi

27 Ocak 2017, Cuma 09:01
Samsunspor'a transfer müjdesi

Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren, 1-2 oyuncu ile kadrolarını güçlendirmeyi düşündüklerini söyledi. 

FutbolArena - TFF 1. Lig ekiplerinden Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren transfer çalışmaları ve hafta sonu kaybettikleri Adana Demirspor karşılaşması hakkında açıklamalarda bulundu.
 
''ADANA DEMİRSPOR KARŞILAŞMASI SONUCU BİZİ ÜZDÜ''
 
Adana Demirspor karşılaşmasında iyi bir futbol sergilediklerini belirten Coşkun Zeren, transfer çalışmaları hakkında bilgi verdi. 1 veya 2 oyuncu ile kadrolarını güçlendirebileceklerini belirten Coşkun Zeren şu ifadeleri kullandı;
 
"Takıma takviye olarak 1 ya da 2 oyuncu daha alabiliriz. Ancak ekonomik şartlarımız ve bize yarayacak bir oyuncu olur bu tabi ki. Adana Demirspor karşısında güzel oyun bizi mutlu, ancak sonuç mutsuz etti. 3 puan için gittiğimiz bir maçtan üzgün döndük. Maç sonucu biz de, oyuncalarımız da üzüldü. Takıma daha dün katılan yabancı oyuncularımız bile bu mağlubiyete çok üzüldü. Çünkü bu takım ilerisi için ve önümüzdeki haftaları için bize ışık verdi. Bunu net olarak söylüyorum ve bunu gördük. Önemli oyuncularımız var. Bu sıkıntıyı bir daha yaşayacağımızı düşünmüyorum. Elimize düşen pozisyonları elbette ki değerlendireceğiz. Kaliteli oyuncularımız var. Durumumuz da belli bu haftadan başlayarak takımın ciddi bir çıkış yakalayacağımıza inanıyorum. Bunun futbolcu kardeşlerimiz de farkında. Bugün kamuoyundan takımla ilgili gelen tepkiler son derece olumluydu. Kısa süre içerisinde bu kadar toparlanması takımın hakikaten büyük bir başarı. Ama bunu sonuca yansıtamadık. Bundan sonra bu performans sonuca da yansıyacaktır"

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)