comScore

Samsunspor Samsunspor

Samsunspor'dan Alpay Özalan açıklaması

11 Haziran 2017, Pazar 17:55
Samsunspor'dan Alpay Özalan açıklaması

Samsunspor'un yeni teknik direktörü Alpay Özalan mı oldu? Kulübün resmi açıklaması haberimizde.

FutbolArena - Samsunspor, Osman Özköylü'den boşalan teknik direktörlük makamına son olarak Eskişehirspor'u çalıştıran Alpay Özalan'ı getiriyor. TFF 1. Lig ekibi Alpay Özalan ile ilgili bilgilendirme mesajı yayınladı.
 

Samsunspor'un yeni teknik direktörü Alpay Özalan mı?


Samsunspor, resmi site aracılığıyla yaptığı açıklama ile Alpay Özalan ile prensip anlaşmasına varıldığını duyurdu.

İşte o açıklama:
"Kulübümüzün 2017-2018 TFF 1.Lig sezonunda Teknik Direktörlüğü için Sayın Alpay Özalan ile bir ön görüşme yapılmıştır.  12.06.2017 Pazartesi (yarın) günü bu görüşemelerin tamamlanması ve karara bağlanması için Samsun'a tarafımızdan davet edilmişlerdir.

Spor Kamuoyunun bilgilerine sunarız.

SAMSUNSPOR

Yönetim Kurulu"
 

Osman Özköylü'den ayrılık açıklaması


1,5 yıllık sözleşmesi daha olan Özköylü ile transfer konusunda anlaşamayan yönetim karşılıklı sözleşmeyi feshetti.

Osman Özköylü ise yaptığı açıklamada, "Gelecek sene ve takımın hedefleriyle ilgili başkanla görüş alışverişinde bulunduk. Seneye hedefe oynayacak, kaliteli oyunculardan kurulu bir takım oluşturulması şeklinde bir beklentim olduğunu söyledim. Başkan da, mevcut durum itibariyle bunu yapamayacağını, kulübün borçlarından dolayı böyle bir kadro kurulmasının mümkün olmadığını, böyle bir mali yükün altına giremeyeceğini söyledi. Mali yük dediğimiz, kendisiyle konuştuğumuz 13-15 milyon TL arasında düşük bir rakamdan bahsediyoruz. Başkan da böyle bir yapılanmaya gidemeyeceğini söyledi. Ben de hedefe oynayacak bir takım kurulmayacaksa ayrılmak istediğimi söyledim. Karşılıklı konuşma yaparak ayrıldık. Bundan sonra gelecek teklifler için doğru tercih yapıp iyi bir karar vermek istiyorum. Fakat şimdiye kadar herhangi bir takımla görüşmedim" dedi.

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!