comScore

Samsunspor Samsunspor

Samsunspor'da Ertuğrul Sağlam'a tepki!

22 Mayıs 2021, Cumartesi 23:44
Samsunspor'da Ertuğrul Sağlam'a tepki!

Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Altınordu maçın ardından kendisine yönelik tepkilere yanıt verdi. 

FutbolArena - Samsunspor, play-off yarı final rövanş maçında Altınordu ile 2-2 berabere kaldı ve Süper Lig şansını kaçırdı. 

Maçın ardından Samsunsporlu futbolcular büyük üzüntü yaşarken, teknik direktör Ertuğrul Sağlam tek tek oyuncuların yanına giderek onları yerden kaldırdı ve teselli etti. 
Öte yandan tünele girerken tribünlerden Ertuğrul Sağlam'a yönelik tepkiler oldu. Ertuğrul Sağlam maçın ardından tepkilere şu sözlerle yanıt verdi:

"AHLAKSIZLIK YAPMADIK, NAMUSSUZLUK YAPMADIK!"

Samsunspor'da 12 senem geçti. 8 senesi futbolculuk, 4 senesi antrenörlük. Çok uzun bir süre bir insan için. Milyon dolarlar kazandırarak gittim. Tekrar döndüm daha sonra. Yeri geldi cebimizden para verdik, oyuncuların primlerini ödedik. Biz spor yapıyoruz. Kazanıyorsun, kaybediyorsun. Tabii insanlar üzülüyor ama hakaretler çok onur kırıcı. Yapacak bir şey yok.  16 senelik antrenörlük hayatımda bırakın 2. Lig'i, 1. Lig'de antrenörlük yapmadım. Hayatımda risk alacaksam Samsunspor için alırım. Samsunspor benim memleketim çünkü. Geldik. Geçen sene Allah'a şükür çok önemli bir iş yaptık ve yükseldik. Bu sene de son ana kadar Süper Lig yarışın içindeydik. Bu yaşananlardan sonra bazı şeyleri hazmetmek kolay değil. Çok da fazla açık konuşamıyorum. Ancak biraz sonra gidip başkanla konuşacağız. 

 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"