comScore

Samsunspor Samsunspor

Samsunspor'da Coşkun Zeren istifa etti

02 Ağustos 2017, Çarşamba 18:05
Samsunspor'da Coşkun Zeren istifa etti

Samsunspor Kulübü resmi internet sitesinden yapılan yazılı açıklamada Deniz Coşkun Zeren'in istifasını duyurdu.

FutbolArena - Samsunspor Kulübü, Sportif Direktör Deniz Coşkun Zeren'in kulüpteki görevlerinden kendi isteği ile istifa ederek ayrıldığını açıkladı. 
 

Coşkun Zeren'in Samsunspor'dan istifa etme sebebi


Samsunspor Kulübü resmi internet sitesinden yapılan yazılı açıklamada, “Birlikte çalışmaktan mutlu olduğumuz dostumuz ve profesyonel olarak yönetim kurulumuzun görev aldığı tarihten bu yana sportif direktörümüz olan sevgili Deniz Coşkun Zeren, 02 Ağustos tarihi itibarı ile kulübümüzdeki görevlerinden kendi isteği ile istifa ederek ayrılmışlardır. Bu istifa, Sayın Zeren'in kişisel işlerini neden göstererek aldığı bir karardır. Almış olduğu karara saygı duymaktayız. Kendileri ile çalışmış olmaktan duyduğumuz memnuniyeti ifade ederken, kulübümüze verdiği katkıların oldukça değerli olduğunun altını çizerek belirtmeyi gerekli görmekteyiz. Kendilerine emekleri için teşekkür eder, sağlık ve mutluluklar dileriz” denildi.
 

Alpay Özalan'dan yeni 19 Mayıs Stadı açıklaması


Yeni stat hakkında açıklamalarda bulunan Samsunspor Teknik Direktörü Alpay Özalan, “Devletimizin ülkemize kazandırdığı muhteşem bir stadı daha açıyoruz. Allah hepsinden razı olsun. Türk futbolu olarak, bu millete ve vatana layık olmamız gerekir. Ben bu bilinçteyim. Arkadaşlarımızı da bu bilinçte yetiştiriyoruz. Stadımız muhteşem. Tüm futbol ailesine hayırlı olsun. Samsunspor'un hak ettiği bir üst ligi bu statta sevinç ve coşkuyla kutlamak nasip olur inşallah” dedi.

Yeni stat hakkındaki görüşlerini belirten Samsunsporlu futbolcular Ercan Yazıcı, Abdülkerim Bardakçı, Kenan Karışık ve Ramazan Övüç de yeni statla birlikte Süper Lig'e çıkmak için mücadele vereceklerini söylediler.
Taraftarların yoğun ilgi gösterdiği Yeni 19 Mayıs Stadyumu'nun açılışı protokol konuşmalarının ardından Samsunspor - Ankaragücü açılış maçıyla devam etti.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)