comScore

Samsunspor Samsunspor

Samsunspor'da basın şeridi krizi! Alpay Özalan...

26 Eylül 2017, Salı 17:25
Samsunspor'da basın şeridi krizi! Alpay Özalan...

Samsunspor'da teknik direktör Alpay Özalan'ın basın için idman sahasına çektirdiği şerit, başkan Erkurt Tutu'nun emriyle kaldırıldı

FutbolArena - Samsunspor'da basının antrenman sahasına girmesini yasaklayan ve görüntü alması için 5 m2'lik yer ayırarak etrafına şerit çektiren Teknik Direktör Alpay Özalan'ın bu uygulaması yönetime takıldı. Yönetim, Özalan'ın çektirdiği şeridi kaldırdı. 
 

Samsunspor'da Alpay Özalan ve Erkurt Tutu arasında basın şeridi kavgası


Ligde ve kupada aldığı başarısız sonuçlarla taraftarını üzen Samsunspor'da Teknik Direktör Alpay Özalan, basının antrenman sahası içerisine girmesini yasaklamış, basın mensuplarının her zaman çekim yaptıkları yerlere girmesine izin vermeyerek, tesislerin köşesinde şeritle belirlediği alanda çalışılmasını istemişti. Aynı olay bugün de tekrarlandı. Alpay Özalan antrenman öncesinde tesis çalışanlarına talimat vererek, 5 m2'lik alana tekrar şerit çektirdi. 

BAŞKAN EMRETTİ, APAR TOPAR SÖKÜLDÜ
Edinilen bilgiye göre, durumdan haberdar olan Kulüp Başkanı Erkurt Tutu tarafından “Şeridi sökün” talimatının kulüp yetkililerine iletildiği öğrenildi. Futbolcuların sahaya girmeye başlamasının ardından şeridin yanına gelen Samsunspor İdari Menajeri Nedim Öztürk, şeritleri sökerek basın mensuplarını antrenman sahasının içerisine aldı. Basın mensuplarını antrenman sahasının içerisinde gören Alpay Özalan, hızlı bir şekilde antrenman sahasının içine koştu. Teknik Direktör Alpay Özalan, kulüp medya sorumlusu Günhan Parlak ile haber göndererek basın açıklaması yapmayacağını söyledi.

Sakatlıkları bulunan Furkan Köse, Ramazan Övüç, Chibuike, Angan, Larbi ve Ayite antrenmana katılmadı. Furkan Köse, Ramazan Övüç, Chibuike ve Ayite takımdan ayrı salonda çalıştı. Düz koşu ve 5'e 2 top kapma çalışması yapan kırmızı-beyazlılar, yarı sahada yapılan çift kale maçın ardından antrenmanı sonlandırdı.

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!