comScore

Samsunspor Samsunspor

Samsunspor'da Alpay Özalan'dan transfer müjdeleri

28 Haziran 2017, Çarşamba 19:57
Samsunspor'da Alpay Özalan'dan transfer müjdeleri

Samsunspor'u taraftarın istediği noktaya taşımak için çok çalışacaklarını belirten Alpay Özalan, transfer açıklamalarında bulundu.

FutbolArena - Samsunspor, teknik direktör Alpay Özalan yönetiminde yeni sezon hazırlıklarına başladı.

Nuri Asan Tesisleri'nde toplanan futbolcular yeni sezonu açtı. Yeni transferlerin de yer aldığı antrenmanda futbolcular, ısınma koşusu ve pas çalışması yaptı.
 

Samsunspor transfer yapacak mı?


Antrenman sonrasında basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Özalan, yeni sezonun hayırlı olmasını diledi.
Samsunspor'u taraftarın istediği noktaya taşımak için çok çalışacaklarını belirten Özalan, "Bu takım ligi bu sezon isteği yerde bitirecektir. Sahada mücadelesi üst seviyede olan, savaşan ve her an, her dakika sonucu değiştiren bir takım kurulacak. Transfer çalışmalarını da bu arada yürütüyoruz. Yerli oyuncular konusunda bildiğimiz oyuncuları transfer edeceğiz. Yabancı konusunda ise çok detaylı çalışıyorum." dedi.

Çok iyi analiz ettikleri ve tanıdıkları yabancıları takıma katmak istediklerini aktaran Özalan, yabancılardan kulübün gelecekte ciddi anlamda faydalanmasını ve finanssal olarak da para kazanmasını arzuladığını ifade etti.


Samsunspor transferleri ne zaman açıklayacak?

Alpay Özalan, şunları kaydetti:

"Bunun için bugüne kadar yabancı oyuncu konusunda ağır davrandık. Ancak ikinci kamp döneminde transferleri bitirmiş olacağız. Kulübün menfaatlerini düşündüğümüz için bugüne kadar 50 yabancı oyuncunun videosunu izledim. Özelikle ofansif oyuncuları almayı düşünüyoruz. Elimizde bu oyuncuların bir raporu var ve ona göre hareket edeceğiz."

FutbolArena akşam haberleri turu (13 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.