comScore

Samsunspor Samsunspor

Samsunspor, Muhammet Beşir transferini açıkladı

09 Ağustos 2017, Çarşamba 23:49
Samsunspor, Muhammet Beşir transferini açıkladı

Samsunspor Teknik Direktörü Alpay Özalan, Trabzonspor oyuncusu Muhammet Beşir ile 2 yıllık sözleşme imzaladıklarını açıkladı.

FutbolArena - Samsunspor'un teknik direktörü Alpay Özalan, son transfer gelişmesini aktarırken "Trabzonsporlu Muhammet Beşir iyi bir futbolcu. Bugün kendisi ile kiralık olarak 2 yıllık sözleşme imzaladık." dedi.
 

Samsunspor transfer haberleri


Özalan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, transferde 15 günlük bir gecikme yaşadıklarını söyledi.

Yeni transferlerin Gazişehir Gaziantepspor maçında oynayıp oynamayacağının maç günü belli olacağına işaret eden Özalan, "Kaliteli oyuncular aldık. Yaptığımız transferlerle taraftarlarımızı mutlu ettiğimize inanıyorum. Ama esas mutluluğu ligde alacağımız 3 puanlarla olacak. Ancak yabancı oyuncularımız biraz geç geldiği için biraz daha zamana ihtiyaçları var. Oynamama ihtimalleri olduğu için bir kaç hafta zamana ihtiyacımız var." ifadesini kullandı.
 

Muhammet Beşir, Samsunspor'da başarılı olur mu?


Transferlere devam ettiklerini ve ihtiyaç olan bölgelere oyuncu almaya devam ettiklerini vurgulayan Özalan, şunları kaydetti:
"Trabzonsporlu Muhammet Beşir iyi bir futbolcu. Bugün kendisi ile kiralık olarak 2 yıllık sözleşme imzaladık. Genç olduğu için geçmişte bir patlama yapamadı. Ama bizimle birlikte performansını yukarı doğru çıkacağına inanıyorum. Takıma büyük faydası olacak. Öncelikle takımın için önemli bölgelere transfer yaptık. Şimdi bazı bölgelere alternatif oyuncu bakıyoruz. Hangi bölgeye alternatif gerekli biliyoruz. Ama kulübün ekonomik durumu da önemli."

Gazişehir Gaziantepspor maçına da değinen Özalan, hangi takımın ne kadar transfer yaptığının kendileri için önemli olmadığını, hedeflerinin her maçta 3 puan olduğunu sözlerine ekledi. 

Bilyoner'den 5.000 TL BilyonPuan HEDİYE!