comScore

Samsunspor Samsunspor

Samsunspor küme düştü mü? Giresunspor - Samsunspor maç skoru, özeti ve golleri

28 Nisan 2018, Cumartesi 17:35
Samsunspor küme düştü mü? Giresunspor - Samsunspor maç skoru, özeti ve golleri

Samsunspor küme düştü! TFF 1. Lig 33. haftasında deplasmanda Giresunspor ile karşılaşan Samsunspor sahadan 2-1 mağlup ayrılarak maç sonunda futbolcular büyük bir üzüntü yaşadı. Bu sezon ekonomik anlamda büyük sıkıntılar yaşayan Samsunspor'da maç sonunda bazı futbolcular gözyaşlarına hakim olamadı. 

FutbolArena - Samsunspor küme mi düştü? TFF 1. Lig 33. haftasında deplasmanda Giresunspor ile karşılaşan Samsunspor'da maç sonu futbolcular gözyaşlarını tutamadı. Giresunspor'a 2-1 kaybeden Samsunspor'da genç futbolcular karşılaşmanın ardından gözyaşlarına hakim olamazken, Samsunspor taraftarları da maç sonunda büyük üzüntü yaşadı. Samsunspor küme mi düştü? sorusunun cevaplarını haberimizde bulabilirsiniz. 


Giresunspor 2-1 Samsunspor maç özeti ve golleri


Samsunspor, Giresunspor ile deplasmanda oynadığı maçta 17. dakikada Muhammet Beşir'in golüyle 1-0 öne geçti. 37. dakikada Giresunspor Muhammet Reis'in golüyle skoru 1-1'e getirdi. İlk yarı bu skorla tamamlanırken, ikinci yarıda Samsunspor galibiyet için birçok kez risk aldı ve golü aramak için ataklar gerçekleştirdi. Ancak Giresunspor 80. dakikada yine Muhammet Reis'in golüyle 2-1 öne geçti. Kalan dakikalarda başka gol olmayınca Samsunspor sahadan 2-1 mağlup ayrıldı. 

Samsunspor son hafta öncesinde 35 puanda ve hem ikili averajda Denizlispor ile Eskişehirspor'un altında, hem de üçlü averajda son sırada yer alıyor. Karadeniz temsilcisinde maç sonunda futbolcular büyük bir üzüntü yaşadı. 


Samsunspor ligde nasıl kalır?


Samsunspor'un kümede kalması için tek ihtimal var: Son hafta Denizlispor ile puanların eşitlenmesi ve aradaki Denizli lehine olan 11 gollük genel averajın Samsunspor lehine dönmesi. Samsun-Eskişehir-Denizli arasındaki 3'lü averajda Samsun düşer. Samsun-Eskişehir / Samsun düşer.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)