comScore

Samsunspor Samsunspor

Samsunspor için 2 milyon 612 bin TL toplandı

25 Ocak 2018, Perşembe 21:52
Samsunspor için 2 milyon 612 bin TL toplandı

Samsunspor Valiliği, 5 Ocak tarihinde başlatılan yardım kampanyası kapsamında Samsunspor için 2 milyon 612 bin TL toplandığını duyurdu.

FutbolArena - Samsun Valiliği tarafından başlatılan Samsunspor'a yardım kampanyasında bugüne kadar 2 milyon 612 bin TL toplandığı açıklandı. 
 

Samsunspor'un topladığı yardım parası


İHA'nın haberine göre Samsun Valiliğinden yardım kampanyası hakkında yapılan açıklamada, “Samsunspor'a gönül vermiş vatandaşlarımızın Samsunspor'a destek olması amacıyla, Valiliğimiz öncülüğünde 05 Ocak'ta başlattığımız yardım kampanyasına gösterilen hassasiyete teşekkür ediyoruz. Açılan yardım hesabında, bugüne kadar 2 milyon 612 bin TL yardım yapıldığı ve rakamların artarak devam ettiği görülmüştür. Yapılan yardımların tamamı futbolculara ve personele ödenmiş ancak futbolcularımıza ödemeler henüz tamamlanmamış olup, futbolcularımızın kalan paralarının ödenmesi ve transfer tahtasının açılabilmesi için acil olarak kamu kurum ve kuruluşlarımızı, iş adamlarımızı, sivil toplum kuruluşlarımızı, Samsunsporlu taraftar camiasını ve tüm Samsunluları bir kez daha duyarlı olmaya davet ediyor, yardımlarınızı bekliyoruz” denildi.

TFF 1. Lig ile ilgili son dakika gelişmelerine TFF 1. Lig Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)