comScore

FutbolArena TV

Samsunspor Teknik Direktörü Osman Özköylü'nün açıklamaları

05 Mart 2017, Pazar 19:17

Samsunspor Teknik Direktörü Osman Özköylü ise dün rakiplerinin kazanmasından sonra bu maçın daha önemli hale geldiğini kaydetti.

Yukarıdaki takımlarla puan farkını biraz daha kapattıklarını dile getiren Özköylü, şunları söyledi:

"Şu anda güçlü bir şekilde emin adımlarla çalıştığımız, uğraştığımız bu sıkıntılı durumdan kurtulma çabasını daha güçlü bir şekilde devam ettireceğiz. Geçen hafta kazandığımız Boluspor maçının ardından deplasman galibiyeti, ki bu takımın deplasmanda aldığı ilk galibiyet, çok önemli. Çünkü rakiplerimiz de deplasmanlarda puanlar alıyorlar, galibiyetler alıyorlar. Dolayısıyla biz bu başarıyı hiç gösterememiştik."

Özköylü, Bandırmaspor, Sivasspor ve Adana Demirspor maçında şanssız mağlubiyetler aldıklarını belirterek, sözlerini şöyle tamamladı:

"Bugün onu da sonlandırmış olduk. Üzerimizdeki talihsizliği, şanssızlığı kırdık, şimdi artık önümüze bakacağız. Çok önemli 11 final maçı oynayacağız. Lig devam ediyor. Yarış çok sert bir şekilde devam ediyor. Alt sıradaki takımlar büyük direnç ortaya koyuyor. Biz de aynı direnci gösterip bir an önce üst sıralara çıkmak durumundayız. Bu ligde kalan ve ilerideki günlere umutla bakan takım olmak istiyoruz."

VİDEO ÖNERİLERİ