comScore

Boluspor Boluspor

"Samsunspor mağlubiyetini kabul edemiyorum" - Boluspor Haberleri

27 Şubat 2017, Pazartesi 13:57

Boluspor Kulübü Başkanı Çarıkçı, Samsunspor mağlubiyeti sonrasında açıklamalarda bulundu

FutbolArena - TFF 1. Lig ekiplerinden Boluspor'da Başkan Necip Çarıkçı, 3-0'lık Samsunspor mağlubiyeti sonrasında açıklamalarda bulundu.

AA'da yer alan habere göre, Samsunspor maçında iyi oynamadıklarını belirten Çarıkçı, "Boluspor, iyi bir camia ve iyi bir kulüp. Yönetim olarak da hiçbir futbolcumuza gecikmiş borcumuz yok. Tek isteğimiz takımın iyi futbol oynaması. Genç bir kadromuz var. Buna rağmen Samsunspor karşında ağır bir yenilgi aldık. Bu yenilgi Boluspor'a yakışmadı. Olmaması gereken bir durum." diye konuştu.
''TEKNİK EKİP BU YENİLGİYİ İYİ ANALİZ ETMELİ''

"Teknik heyetimiz ve futbolcu kardeşlerimiz bu maçı iyi analiz etmeli. Biz böyle bir kulüp değiliz. Samsunspor mağlubiyetini kabul edemiyorum. Bundan sonra ne yapmamız gerekiyorsa yapmaya hazırız."

''ESKİŞEHİR MAÇINI KAZANAN BİZ OLMALIYIZ''

"İlk devre takımımızın yedek futbolcu alternatifi azdı. İkinci devre bu açığı kapattık ve fazla futbolcumuz var. Herhalde biraz fazla geldi bu sayı. Bu sonuca göre takımı anlayamıyorum. Takımda rekabette var ama oynanan futbol beni memnun etmedi. Eskişehirspor maçı bizim derbi maçımız. Kazanan biz olmak istiyoruz."

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)