comScore

Samsunspor Samsunspor

Samsunspor çıkış peşinde

14 Ekim 2016, Cuma 15:09
Samsunspor çıkış peşinde

TFF 1. Lig'e kötü bir giriş yapan Samsunspor'da hedef hafta sonu deplasmanda karşılaşacakları B.Ş. Gaziantep karşılaşmasını kazanıp çıkışa geçmek. 

FutbolArena - Samsunspor'un tecrübeli oyuncusu Murat Gürbüzerol yaptığı açıklamada Denizlispor karşısında alınan galibiyetle morallerinin yüksek olduğunu belirtirken hafta sonu oynayacakları B.Ş. Gaziantep karşılaşmasını değerlendirdi. Murat Gürbüzerol yaptığı açıklamada "Yeni teknik direktörümüzle çıkışa geçmeyi hedefliyoruz. Büyükşehir Gaziantepspor'u yenerek, 3 puanla Samsun'a dönmek istiyoruz. Bundan sonra her maçta hedefimiz 3 puan ama galip gelemiyorsak da 1 puanda iyidir. Mutlaka maçlardan puanla ayrılmak zorundayız." ifadelerini kullandı.
 
Denizlispor karşısında alınan galibiyetle tüm futbolcuların özgüveninin yerine geldiğini belirten Murat Gürbüzerol, "Ligde çok zorlu maçlar oynadık. Bu maçlarda psikolojik sıkıntılar ve stres yaşadık. Denizlispor maçıyla kendimize güvenimiz geldi. Teknik direktör Osman Özköylü'nün gelişi hepimizi olumlu yönde etkiledi. İnşallah Büyükşehir Gaziantepspor maçından galibiyetle ayrılırız." dedi.

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.