comScore

Samsunspor Samsunspor

Samsunspor çıkış peşinde!

01 Ekim 2016, Cumartesi 16:36
Samsunspor çıkış peşinde!

 TFF 1. Lig ekiplerinden Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren Denizlispor karşılaşmasını kazanıp ligde nefes almak istediklerini söyledi.  

FutbolArena - TFF 1. Lig'e kötü bir başlangıç yapan ligde 2 puanla sonuncu sırada bulunan Samsunspor çıkış peşinde. Ligde henüz maç kazanamayan Samsunspor Denizlispor karşılaşması ile bir ilki başarmak istiyor.
 
Ligde 5 haftadır kazanamadıklarını ve Denizlispor karşılaşmasının kendileri açısından öneminin bir kat daha arttığını belirten Coşkun Zeren "Moralimiz ve motivasyonumuz üst seviyede, çalışmalarımızı tamamladık. İnanıyorum ki yarın 12. adam olarak değerlendirdiğimiz taraftarımızın yoğun desteğiyle Denizlispor maçını kazanarak üzerimizdeki bu sıkıntılı dönemden kurtulacağız. Kurtulmaya da ihtiyacımız var. Bizim için çok önemli bir maç. Oyuncular ve taraftar bunun farkında. Yarın taraftarlarımızın da stadyumu dolduracağını düşünüyorum. Oyuncularımız gerekli mücadeleyi sahaya yansıtacaklar." ifadelerini kullandı. 
 
Denizlispor karşılaşması ile ligde rahat bir nefes almak istediklerini belirten Coşkun Zeren "Bundan sonra artık sahada futbolcularımız konuşacak, tereddütsüz gerekeni yapacaklardır. Sahamızda Denizlispor maçını kazanıp nefes almaya ihtiyacımız var." şeklinde konuştu.

FutbolArena akşam haberleri turu (14 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.