comScore

Samsunspor Samsunspor

Samsunspor çıkış arıyor

20 Ocak 2017, Cuma 09:07
Samsunspor çıkış arıyor

TFF 1. Lig ekiplerinden Samsunspor, hafta sonu oynayacakları Adana Demirspor karşılaşmasını kazanıp yeni bir sayfa açmak istiyor.  

FutbolArena - TFF 1. Lig ekiplerinden Samsunspor Kulübü Başkan Yardımcısı Rüştü Araboğlu, "Adana Demirspor maçı ile bir değişimin içine girmek istiyoruz." dedi.
 
TRANSFER ARAYIŞLARIMI DEVAM EDİYOR
 
Devre arası transfer döneminde büyük değişim yaşayan Samsunspor'da Kulüp Başkan Yardımcısı Rüştü Araboğlu, "Nihayet refaha erdik ve 10 transfer yaptık. Halen birkaç oyuncu arayışımız devam ediyor. Transfer ettiğimiz her bir oyuncunun Samsunspor'a büyük katkı vereceğine inanıyoruz." diye konuştu.
 
TAKIMIN OMURGASI DEĞİŞTİ
 
Yeni bir takım oluşturdukalarını takımın omurgasının tamamen değiştiğini belirten Araboğlu, "Elbette geçiş süreci olacak. 10 kişi takıma yeni katıldı. Bu oyuncuların kaynaşması tabii ki zaman alacaktır. Bunu asgariye indirmek için teknik ekibimiz müthiş bir gayret içinde. Adana Demirspor maçı ile bir değişimin içine girmek istiyoruz." şeklinde konuştu.
 
KÜLÜBE DESTEK İÇİN PİYANGO
 
Maddi anlamda sıkıntılı günler geçirdiklerini ve ek gelir için taraftarlar arasında piyango düzenleyeceklerini söyleyen Araboğlu "Kulübe destek olmak için piyango düzenledi. 100 bin bilet bastıracağız ve bunu 20 liradan satışa sunacağız. Piyangonun içinde 2 araç ile 107 çeşit hediye bulunuyor. Bu piyangodan 2 milyon lira gelir beklemekteyiz. 20 Ocak'ta biletleri satışa sunacağız. Çekilişi 19 Mart'ta yapacağız." dedi.

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)