comScore

Samsunspor Samsunspor

Samsunspor Haberleri: Teknik Direktör Engin Korukır ile yola devam

30 Haziran 2016, Perşembe 19:58
Samsunspor Haberleri: Teknik Direktör Engin Korukır ile yola devam

PTT 1. Lig ekiplerinden Samsunspor'un sportif direktörü Coşkun Zeren, "Teknik direktörümüz Engin Korukır ile yolumuza devam etme kararı aldık." dedi.

Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren, AA muhabirine, kulüp başkanı Erkurt Tutu'yla birlikte, teknik direktör Engin Korukır'la görüştüklerini söyledi.

Görüşmenin olumlu geçtiğine işaret eden Zeren, "Teknik direktörümüz Engin Korukır ile yolumuza devam etme kararı aldık. Takımımızın başında Korukır ve ekibi olacak. Takımımız 8 Temmuz'da Kızılcıhamam'da toplanarak kampa girecek ve yeni sezon hazırlıklarına başlayacak." diye konuştu. 


Samsunspor Galin Ivanov ve Mehmet Çakır ile sözleşme uzatacak mı?


Bulgar futbolcu Galin Ivanov'ın sözleşmesinin bittiğine dikkati çeken Zeren, şunları kaydetti:
"FIFA'nın verdiği iki dönem transfer yasağı nedeniyle sadece sözleşmesi biten oyuncularımızla anlaşma yapabiliyoruz. Bu doğrultuda Ivanov ile görüştük ve prensip anlaşmasına vardık. Ivanov'u resmi sözleşme imzalamak üzere Samsun'a davet ettik. Aynı şekilde Mehmet Çakır'la da sözleşmemiz bitti ve ona da teklifimiz olacak. Sağ olsunlar futbolcularımızın hepsi üzerine düşen fedakarlığı yapıyor." 

Zeren, alacakları ödenmediği için kulübü Türkiye Futbol Federasyonuna şikayet eden Murat Gürbüzerol'un alacaklarının ödendiğini, kaleci Bekir Sevgi'ye ise yarın alacaklarının ödeneceğini sözlerine ekledi.

FutbolArena Haber Turu (15 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.