comScore

Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi maç saatleri değişti, yeni kurallar! (Şampiyonlar Ligi 2018 maç saatleri)

27 Mart 2018, Salı 14:35
Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi maç saatleri değişti, yeni kurallar! (Şampiyonlar Ligi 2018 maç saatleri)

Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi maç saatleri değişti mi? Yeni sezonda Şampiyonlar Ligi maçları saat kaçta başlayacak? Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi 2018/2019 sezonu maçları saat kaçta oynanacak? sorusunun cevapları haberimizin devamında. 

FutbolArena - Şampiyonlar Ligi maç saatleri değişti mi? Şampiyonlar Ligi'nde yeni sezondan itibaren maçlar hangi saatte oynanacak? UEFA Avrupa Ligi ve Şampiyonlar Ligi maç saatlerinde değişiklik yapıldı. 2018/19 sezonunda UEFA Avrupa Ligi ve Şampiyonlar Ligi yeni maç saatlerine dair öğrenmeniz gereken detaylar haberimizin devamında. 


Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi yeni kuralları


Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi'nde tur atlayan takımlar, herhangi bir kısıtlama olmadan daha önce bildirdikleri kadrolara 3 yeni oyuncu ekleyebilecek. Uzatmaya gidecek maçlarda 4. oyuncu değişikliği yapılabilecek. Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi ile Süper Kupa'da final maçlarında 18 futbolcu olan maç kadrosu kontenjanı da 23 futbolcuya yükseltildi.
 

Şampiyonlar Ligi maçları saat kaçta başlayacak? (2018)


UEFA tarafından gelecek sezondan itibaren Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi maç saatlerinde değişikliğe gidilecek. Şampiyonlar Ligi grup karşılaşmalarında, TSİ 22:45 olan klasikleşen maç saati, TSİ 23:00'e çekildi. Salı ve Çarşamba günleri belirlenecek olan ikişer maç Türkiye saatiyle 20:55'te oynanacak.

Öte yandan UEFA Avrupa Ligi'nde ise grup maçları TSİ 20:55 ve 23:00'te başlayacak. Çeyrek final ve finalleri TSİ 23:00'te oynanacak. 


Süper Kupa finali nerede, ne zaman oynanacak?


Bu bilgilerin yanı sıra UEFA Süper Kupa maçı 15 Ağustos'ta Estonya'daki Tallin Lilleküla Stadı'nda TSİ 23.00'de başlayacak. 

Şampiyonlar Ligi Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Transfer Arenası (16 Ağustos 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.