comScore

Şampiyonlar Ligi finali öncesinde efsaneler Socios.com Fanzone alanında taraftarlarla buluşuyor

07 Haziran 2023, Çarşamba 11:27
Şampiyonlar Ligi finali öncesinde efsaneler Socios.com Fanzone alanında taraftarlarla buluşuyor

UEFA Şampiyonlar Ligi finali için geri sayım başladı. Türk futbolunun 2 efsanesi Ümit Davala ve Nihat Kahveci, UEFA'nın Resmi Fan Token Partneri Socios.com'un Yeni Kapı'daki fan zone etkinlik alanında taraftarlarla bir araya gelecek. 7-11 Haziran tarihleri boyunca Socios.com Fanzone alanında taraftarlar için eğlenceli yarışmalar ve birbirinden özel sürpriz ödüller de olacak.

FutbolArena - Dünyanın en büyük taraftar etkileşim ve ödüllendirme platformu Socios.com, hem UEFA'nın Resmi Fan Token Partneri hem de finali oynayacak Manchester City ve Inter'ın Resmi Fan Token partneri olarak İstanbul'daki dev final öncesinde taraftarlara unutulmaz deneyimler sunacak. 7 ve 11 Haziran tarihleri arasında, İstanbul Yeni Kapı'da kurulacak UEFA etkinlik alanında Socios.com Fanzone'una katılan futbolseverleri birbirinden özel sürprizler bekliyor.

Socios.com'un Fanzone alanına katılan futbolseverler, eğlenceli yarışmalara katılarak dünya yıldızlarının imzalı sportif ekipmanları başta olmak üzere biribirinden değerli ödülleri de kazanma fırsatını yakalayacaklar. 
Efsanelerle Maç Deneyimi

Türk futbolunun 2 efsane futbolcusu Nihat Kahveci ve Ümit Davala da 9 Haziran günü Socios.com'un özel davetlisi olarak etkinlik alanına katılacaklar. Socios.com uygulaması üzerinden seçilecek şanslı taraftarlar Ümit Davala ve Nihat Kahveci'nin takım kaptanlığında 5'e 5 futbol maçı yapacaklar. Efsaneler maçın ardından Socios.com etkinlik alanına gelerek buradaki taraftarla sohbet edip, fotoğraf çektirecek, yarışmalarda başarılı olan futbolseverlerden bazıları efsanelerin imzaladığı formaları kazanma şansını elde edecekler. 

Final Bileti Kazanma Şansı 

Socios.com Fanzone alanına gelen taraftarlar Manchester City ve Inter arasındaki bu heyecanlı maçın bileti kazanma şansını elde edecekler.  Fanzone alanına girerek QR kodunu taratan taraftarları maç bileti dışında sürpriz hediyeler de bekliyor olacak. 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!