comScore

Sampaoli'den Arjantin - Fransa maç sonu istifa açıklaması

30 Haziran 2018, Cumartesi 20:30
Sampaoli'den Arjantin - Fransa maç sonu istifa açıklaması

Arjantin Teknik Direktörü Jorge Sampaoli, Fransa mağlubiyetinin ardından istifa sorularına yanıt verdi. 

FutbolArena Dış Haberler -  Arjantin Teknik Direktörü Sampaoli, Fransa karşısında alınan 4-2'lik mağlubiyetin ardından istifa edip etmeyeceği yönündeki sorulara yanıt verdi. 

Jorge Sampaoli henüz her şeyin çok taze olduğunu ve acele karar vermeyeceğini söylerken, "Şu anda büyük bir üzüntü yaşıyoruz. Oyuncularım elimden geleni yaptı ama başaramadık. Şu an takımdaki geleceğiyle ilgili acil bir karar vermek istemiyorum." ifadelerini kullandı. 
"FRANSA GEÇİŞLERDE ÇOK HIZLIYDI"

Şu an her şey çok taze. Hatalarımızı analiz etmek için çok erken. Futbolda skoru yakalamk için belirgin durumlar vardır ve Fransa geçişlerde çok hızlı hareket ederek bize karşı üstünlük sağladı. Her zaman doğru işleri yapamadık ama oyuncularım ellerinden gelenin fazlasını yaptılar. Bunu görüyorum. Fransa'nın hızlı oyuncularına karşı önlem almıştık fakat top kayıplarından sonra bizim için her şey daha da zorlaştı. 

SAMPAOLI'NIN HAMLESİ TARTIŞILDI

Fransa'nın 4-2 öne geçmesinin ardından Arjantin Teknik Direktörü Sampaoli'nin, 75. dakikada Meza'yı oyuna alması Arjantin basını ve sosyal medyada büyük tepki gördü. Öte yandan Fransa'nın üst üste gelen gollerinin ardından tribünde maçı izleyen Maradona'nın da morali bir hayli bozuldu. 

Dünya Kupası Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2019)

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.