comScore

Sami Yusuf neden öldü? Sami Yusuf nerede bulundu? Sami Yusuf'un ölüm sebebi ne? Sami Yusuf'u kim öldürdü? Sami Yusuf'un katili kim? (Sami Yusuf son dakika)

08 Temmuz 2018, Pazar 19:44
Sami Yusuf neden öldü? Sami Yusuf nerede bulundu? Sami Yusuf'un ölüm sebebi ne? Sami Yusuf'u kim öldürdü? Sami Yusuf'un katili kim? (Sami Yusuf son dakika)

Sami Yusuf'tan acı haber geldi. Sami Yusuf öldü. Sami Yusuf bulundu mu diye merak edenler için 2 yaşındaki Sami Yusuf'un hayatını kaybettiğini öğrendi. Peki Sami Yusuf neden öldü? Sami Yusuf öldürüldü mü? Sami Yusuf'un katili kim? Sami Yusuf nerede bulundu? Sami Yusuf nasıl öldü? Sami Yusuf'un ölümüyle ilgili perde arkasında tüm gelişmeler Sami Yusuf hakkında hazırladığmıız haberin devamında bulabilirsiniz. 

Türkiye'yi yasa boğan ölümler devam ediyor. Bu kez acı haber Sami Yusuf'tan geldi. Sami Yusuf'ın ölüm haberi sonrasında twitter'da Sami Yusuf'un adı kısa süre içinde en çok konuşulanlar listesine girdi ve insanlar Sami Yusuf'un ölümü sonrasında Sami Yusuf hakkında başsağlığı mesajları paylaştılar. Peki Sami Yusuf neden öldü? Sami Yusuf'a ne oldu? Kayıp Sami Yusuf öldürüldü mü? Sami Yusuf'n katili kim? Sami Yusuf ölümünün perde arkasında yaşanan gelişmeleri Sami Yusuf hakkında hazırladığımız haberin devamında bulabilirsiniz. 


Sami Yusuf'un ölüm sebebi (Sami Yusuf'u öldüren kim?)


Bitlis'in Ahlat ilçesinde kaybolduktan bir gün sonra cansız bedeni bulunan 2 yaşındaki çocuk toprağa verildi. Sami Yusuf'un ölüm sebebi hakkında ise Sami Yusuf'un akrabası Ramazan Marangoz açıklamalarda bulundu. Ramazan Marangoz, ""Sami Yusuf dün saat 09.00-09.30 sıralarında kayboldu.

Köylü olarak, jandarma ekipleri ve AFAD onu aramaya çıktık. Dağ, taş, arazi demeden onu aradık. Bir türlü bulamadık ve bir ipucu bile bulamadık. Maalesef sabah saatlerinde Sami Yusuf'un bulunduğunu söylediler. AFAD ve jandarmayla irtibata geçtik. Bize köyden 1 kilometre uzaklıkta ormanlık bir alanda derenin içerisinde cansız bedeninin olduğunu söylediler. Bizde koşarak geldik. Maalesef biz Sami Yusuf'u göremedik. Jandarma ekipleri çocuğu alarak ambulansla Ahlat'a götürdüler. Bize dediler ki çocuk en son Cami mevkiinde görülmüş. Bizde hep arka tarafa, Sütey Yaylası tarafına doğru aramaya başladık ama bir türlü bulamadık. Dronelerle, köpeklerle dolaştık fakat hiçbir ize rastlamadık. En son Jandarma Özel Hareket timleri, Köprü mevkiinden aramaya başlayarak bu noktada Sami Yusuf'un cansız bedenini bulduklarını söylediler. Bize öyle bir haber geldi. Bizde geldiğimizde zaten Sami Yusuf'un cansız bedenini ekipler götürdüler. Çocuğun üzerinde herhangi bir iz yoktu. Sadece kaşında bir parça iz vardı, o kadar. Kıyafeti yırtık değildi, sadece biraz ıslanmıştı. Biraz ot ve çamur üzerine bulaşmıştı. Onun dışında biz darp izi falan göremedik. Elbiseleri de üzerindeydi." dedi. 


Sami Yusuf nasıl kayboldu? (Sami Yusuf kimdir, kaç yaşında?)


Peki Sami Yusuf neden ve ne zaman kaybolmuştu? Sami Yusuf'un olmadığını fark eden aile fertleri, akrabaları ve köylüler arama çalışmalarına başladı. Sami Yusuf'un çevrede aranmasına rağmen bulunamaması üzerine yetkililere haber verildi. Jandarma ve AFAD ekipleri, Sami Yusuf için arama çalışması başlattı. Van'dan gelen AFAD ekiplerinin katılımıyla kadavra köpekleri de kullanılarak, yapılan aramalar, bugün sabah saatlerine kadar sürdü. AFAD, jandarma ve köylülerin aramaları sonucu, saat 08.00 sıralarında, köye yaklaşık 4 kilometre uzaklıkta bulunan ağaçlıkta, Sami Yusuf Marangoz'un cansız bedenine ulaşıldı.

Sami Yusuf'un ölümünün ardından Türkiye bu acı habere sessiz kalmadı. Futbol dünyasında da kulüpler başta olmak üzere Sami Yusuf'un ölümüyle ilgili başsağlığı mesajları gelmeye başladı. Sami Yusuf'un ölümü sonrasında Sami Yusuf kimdir? Sami Yusuf kaç yaşında öldü? şeklinde aramalar yapılmaya başlandı. Sami Yusuf 2 yaşındaydı. 

SAMİ YUSUF MESAJLARI İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"