comScore

Sala için Türkiye'den 4 futbolcudan maddi destek

04 Şubat 2019, Pazartesi 23:08
Sala için Türkiye'den 4 futbolcudan maddi destek

Emiliano Sala'nın bulunması için günler öncesinden oluşturulan fona destek olan futbolcular arasında Türkiye'de forma giyen 4 oyuncu da yer aldı. 

FutbolArena Dış Haberler - Nantes'tan Cardiff City'ye transfer olan Emiliano Sala için günler boyunca arama çalışmaları yapılmasına rağmen kayıp olan uçağa 3 Şubat'ta ulaşılmıştı. 

Bu süre zarfında arama çalışmaları durdurulduğundan Sala'nın kayıp olan uçağını bulmak amacıyla oluşturulan fona birçok futbolcu da katkıda bulundu. France Football'ın haberine göre Emiliano Sala'nın arama çalışmaları için oluşturulan fona Türkiye'den 4 futbolcu katkıda bulundu. Akhisarspor'dan Regattin, Kasımpaşa'dan Veigneau, Sivasspor'dan Ndinga ve Osmanlıspor'dan Privat da Sala için oluşturulan fana destek oldu. 
 

Emiliano Sala bulundu mu? Sala öldü mü? Sala'nın düşen uçağının enkazına ulaşıldı


Sala için başlatılan arama çalışmalarında dün gece enkaza ulaşıldığı açıklanmıştı. Büyük Britanya Hava Kazaları Soruşturma Dairesi, Sala ve uçağın pilotunun içinde bulunduğu enkazından bir ceset çıktığını duyurdu. Bulunan cesedin kime ait olduğu henüz açıklanmazken, arama çalışmalarıyla ilgili görüntü de paylaşıldı.
Dünyadan Futbol Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (30 Ekim 2020)