comScore

Sakaryaspor Sakaryaspor

Sakaryaspor'un yeni teknik direktörü Tuncay Şanlı'dan imza töreninde çağrı

28 Ekim 2016, Cuma 17:17
Sakaryaspor'un yeni teknik direktörü Tuncay Şanlı'dan imza töreninde çağrı

Sakaryaspor ile 4 yıllık sözleşme imzalayan Tuncay Şanlı yaptığı açıklamalarda taraftarlara çağrıda bulundu. 

FutbolArena - Spor Toto 3. Lig takımlarından Sakaryaspor'un yeni teknik direktörü olan Tuncay Şanlı, resmi imzayı attıktan sonra imza töreninde açıklamalarda bulundu. 

Sakaryaspor'un Rüstemler Tesisleri'nde düzenlenen imza törenine Tuncay Şanlı'nın yanı sıra kulüp başkanı İsmail Gürses, teknik direktör yardımcılığı görevine getirilen Mehmet Aurelio ve Mohamed Ali Kurtuluş katıldı.
Sakaryaspor'la 4 yıllık sözleşme imzalayan Tuncay Şanlı'nın açıklamaları şu şekilde:

"YÜREĞİMİ ORTAYA KOYUYORUM."

"İmzamı atıyorum ama en önemlisi ekibimle yüreğimi ortaya koyuyorum. İnşallah hedeflerimiz doğrultusunda hep beraber başarıya gideceğiz

Bizim attığımız bütün adımlar bu yönde olacaktır. Türkiye'de maalesef 'büyük' diye nitelendirilen kulüpler bile sportif direktörlük konusunda başarılı olamamışlardır. Ben baştan beri bu konuda ısrarcı oldum, yapmaya çalışıyorum. İnşallah da muvaffak olacağım. Allah bize ömür verirse siz de desteklerinizi esirgemezseniz, Sakaryaspor da Bayern Münih'te olduğu gibi, futbolu bilen eski oyuncularımız tarafından yönetilen bir kulüp haline gelecektir. Bütün idealim, hedefim bu." diye konuştu. 

 

FutbolArena akşam haberleri turu (14 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.