comScore

Sakaryaspor Sakaryaspor

Sakaryaspor - Fatih Karagümrük final maçında muhteşem atmosfer (İZLE)

28 Mayıs 2019, Salı 22:38
Sakaryaspor - Fatih Karagümrük final maçında muhteşem atmosfer (İZLE)

Sakaryaspor - Fatih Karagümrük TFF 2. Lig final maçı meşalelerin temizlenmesi ve dumanın dağılmasının ardından 12 dakika gecikmeli başladı.

FutbolArena - TFF 2. Lig Play-Off Final müsabakasında Sakaryaspor ile Fatih Karagümrük, Bursa Büyükşehir Belediyespor Stadyumu'nda karşı karşıya geldi. Sakaryaspor - Fatih Karagümrük TFF 2. Lig final maçı meşalelerin temizlenmesi ve dumanın dağılmasının ardından 12 dakika gecikmeli başladı.
 

Sakaryaspor - Fatih Karagümrük final maçı neden geç başladı?


Mücadelede özellikle Sakaryaspor taraftarları yoğun ilgi gösterdi. Müsabakanın santra vuruşu öncesi meşale yakan Sakaryaspor taraftarları sahaya patlayıcı madde attı. Bu sebepten dolayı stadyumu dumanlar kaplarken, müsabakanın hakemi Mete Kalkavan karşılaşmayı 12 dakika geç başlattı.

BİNLERCE SAKARYALI MEYDANA AKIN ETTİ

İHA'nın haberine göre Bursa'da Büyükşehir Belediye Stadında Sakaryaspor ile Karagümrükspor arasında gerçekleşen TFF 2. Lig play-off final maçına gidemeyen taraftarlar için Sakarya Demokrasi Meydanında dev ekran kuruldu. Kurulan dev ekranda maçı binlerce Sakaryalı taraftar izliyor. Meydandan maçı izleyen binlerce taraftar, tezahüratta bulunarak ekran başında takımı desteklemeye devam ediyor. Renkli görüntülerin ortaya çıktığı final maçında 10 binler statta Sakaryasporu desteklerken maça gidemeyen, binlerce Sakaryalı da meydanda takımından desteğini esirgemiyor. 

Meşaleler ile tezahüratların eksik olmadığı ve adeta stat atmosferi yaşanan bölgede, etkisini gösteren yağmur ve şimşekler de taraftarların Sakaryaspor aşkına engel olamadı. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"