comScore

Manisaspor Manisaspor

Sait Karafırtınalar'dan transfer açıklaması

11 Ocak 2017, Çarşamba 14:39
Sait Karafırtınalar'dan transfer açıklaması

TFF 1. Lig ekiplerinden Manisaspor'un Teknik Direktörü Sait Karafırtınalar, takımın kamp çalışmaları ve transfer gelişmeleri hakkında bilgi verdi.

FutbolArena - TFF 1. Lig takımlarından Manisaspor'un Teknik Direktörü Sait Karafırtınalar, Radyospor'da yayınlanan Anadolu Ateşi programına konuştu.


MANİSASPOR'A MÜJDE TANSFER YASAĞI KALKIYOR
Transfer yasağın bügün kalkacağının müjdesini veren Sait Karafırtınalar, transfer çalışmaları hakkında bilgi verdi. Sait Karafırtınalar "Yasak kalktı diyebiliriz, dün federasyona evrakları gönderdik. Umut Gündoğan ve Gökhan Sazdağı ile anlaşmaya vardık. Gökhan için iddia edilen, "Manisaspor Gökhan Sazdağı'na 500 bin TL bonservis bedeli ödedi" haberleri doğru değil. Gökhan bizim takıma kiralık olarak opsiyonlu geldi. Tisdell iddiaları doğru değil. Bana bu konuda gelen bir bilgi olmadı. Manisa'daki hava koşulları nedeniyle 2 gün Kuşadası'nda kamp yapacağız. Boluspor maçında da umarım güzel sonuçlarla ayrılırız" dedi.

Oyuncusu İsmail Şahmalı'nın kücük oğlu Ömer'in bügün bir amaliyat geçireceğini söyleyen Sait Karafırtınalar "Kalecimiz İsmail'in yavrusu Ömer ameliyat geçirecek bugün. Herkesten dua istiyoruz. Allah yardımcıları olsun" dedi.

FutbolArena Haber Turu (30 Ekim 2020)