comScore

Sahaya silahla inan PAOK başkanına 3 yıl men

29 Mart 2018, Perşembe 13:22
Sahaya silahla inan PAOK başkanına 3 yıl men

Yunanistan Futbol Federasyonu, PAOK-AEK maçında sahaya silah ile giren PAOK başkanı İvan Savvidis'e 3 yıl sahalardan men cezası verdi.

FutbolArena - Yunanistan Ligi ekiplerinden PAOK başkanı AEK ile oynanan mücadele sırasında takımı adına atılan gol ofsayt gerekçesi ile iptal edilince belindeki silah ile sahaya inmişti. PAOK başkanı Savvidis'in cezası belli oldu. 

Yunanistan Ligi ekiplerinden PAOK ve AEK ile oynanan mücadelede sahaya silahı ile inan PAOK başkanına 3 yıl futbol müsabakalarından men cezası verildi. Hürriyet Gazetesi'nde yer alan habere göre, Yunanistan Federasyonu yaptığı toplantıda sahaya silah ile inerek tüm Dünya'da gündeme oturan PAOK başkanına 3 yıl sahalardan men cezası verdiğini açıkladı.
 

İvan Savvidis PAOK - AEK maçında sahaya girdi


Yunanistan Ligi'nde PAOK ile AEK arasında oynanan maç yarıda kaldı. Kulüp başkanı silahla sahaya daldı ve büyük olaylar çıktı. Karşılaşma öncesinde de iki takım taraftarları arasında olaylar çıkmıştı.
PAOK'un Medyatik başkanı Savvides, AEK maçında verilmeyen golün ardından son derece sinirlendi ve sahaya girdi. 80. dakikada iptal edilen golün ardından sahaya inen Savvidis'in belinde silah olduğu görüldü. HAKEME "SEN ÖLDÜN" DEDİ!

PAOK Başkanı Savvides sahaya girdikten sonra futbolcularına ve teknik heyete sahadan çekilin talimatı verdi. Son derece sinirli bir şekilde sahaya giren Savvides'in hakeme "Sen öldün." dediği öğrenildi.PAOK - AEK maçında yaşanan olayların sebebi ise bu pozisyon. PAOK'un 80. dakikada oyun 0-0 giderken attığı gol ofsayt gerekçesiyle iptal edildi.

Dünyadan Futbol Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena akşam haberleri (17 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.