comScore

Saffet Sancaklı'nın eşi Hülya Sancaklı hayatını kaybetti

01 Şubat 2017, Çarşamba 14:13
Saffet Sancaklı'nın eşi Hülya Sancaklı hayatını kaybetti

Eski milli futbolcu Saffet Sancaklı'nın eşi Hülya Sancaklı, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

FutbolArena - Eski futbolculardan MHP Milletvekili Saffet Sancaklı'nın eşi Hülya Sancaklı'nın bu sabah saatlerini yaşaımını yitirdiği belirtildi. Bir süre önce intihar ederek kendisini tabancayla vurduğu ifade edilen Hülya Sancaklı, uzun süredir hastanede tedavi altındaydı.

Doğan Haber Ajansı'nın geçtiği bilgiye göre; Hülya Sancaklı'nın bu sabah saat 07:30 sırasında hayatını kaybetti.
"BU OLAY BANA ÇOK AĞIR GELDİ"

MHP Kocaeli Milletvekili Sancaklı, TBMM'deki görüşmeler sırasında eşinin durumuyla ilgili açıklama yapmıştı. Sancaklı, eşinin durumundan dolayı binlerce telefon aldığını, herkese teşekkür etmek için Meclis'e geldiğini belirterek "Bu olay çok ağır geldi bana. Allah kimseye vermesin. Bir mucize bekliyoruz Allah'tan. Dua ediyoruz hepinizin de dua etmesini bekliyorum. Sevdikleriniz de dua etsin. Olayı yaşadığımda ne gördüm; büyük Türk milleti feraseti de haysiyeti insanlığı şerefi de yerinde duruyor. Kan anonsu yapıldığında 20 binin üstünde insan yarım saat içinde hastaneye koşup kan vermek için hastaneye girdi. Hiçbiri hangi dinden, gruptan hangisine oy veriyorsun diye sorulmadı. 5 dakika içinde kan stokları doldu. Bir mucize yarattı Allah. Olaydan 15 dakika sonra bütün doktorla oradaydı" demişti. 


Kocaelispor ve Fenerbahçe'den Saffet Sancaklı'ya taziye mesajı


Kocaelispor: "Kulübümüz eski Kaptanlarından Kocaeli Milletvekilimiz Sayın Saffet Sancaklı'nın eşi Hülya Sancaklı'nın vefat ettiğini üzülerek öğrenmiş bulunmaktayız. Merhumeye Allah'tan rahmet, Sayın Saffet Sancaklı ile acılı Sancaklı ailesine başsağlığı ve sabır dileriz."

Fenerbahçe: "Milli takımımız ve kulübümüzün eski futbolcularından MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı'nın eşi Hülya Sancaklı'nın, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybettiğini derin bir üzüntüyle öğrendik. Merhume Hülya Sancaklı'ya Allah'tan rahmet, başta eşi Saffet Sancaklı ve ailesi olmak üzere tüm sevenlerine başsağlığı dileriz."

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)