comScore

Saffet Sancaklı'dan Rasim Ozan Kütahyalı tepkisi! 'Şerefsiz oğlu şerefsiz!

20 Kasım 2017, Pazartesi 16:39
Saffet Sancaklı'dan Rasim Ozan Kütahyalı tepkisi! 'Şerefsiz oğlu şerefsiz!

MHP Milletvekili ve ski futbolcu Saffet Sancaklı, Beyaz Futbol Yorumcusu Rasim Ozan Kütahyalı ile ilgili ağır ifadeler kullandı.

FutbolArena - MHP Milletvekili ve eski futbolculardan Saffet Sancaklı, önceki gün  Beyaz TV'nin Spor yorumcusu Rasim Ozan Kütahyalı'nın canlı yayında dediklerine ilişkin çok ağır bir cevap verdi.
 

Saffet Sancaklı'nın Rasim Ozan Kütahyalı'ya cevabı


Rasim Ozan Kütahyalı'nın “Kusturmalı Boşnak saksosu” diyerek, yaptığı ırkçı hakarete, MHP'nin futbolcu kökenli ve Balkan Türkü olan Saffet Sancaklı'dan oldukça sert bir tepki geldi. Beyaz TV'nin sahibi Osman Gökçek ile görüşen Saffet Sancaklı, Rasim Ozan Kütahyalı'nın programdan alınmasını istedi.

KÜTAHYALI ÖZÜR DİLEDİ
Saffet Sancaklı Turkiye Gündemi yazarı Müşerref Seçkin'e Rassim Ozan Kütahyalı'yu hedef alarak, “Şerefsiz oğlu şerefsiz. Böyle insanların artık toplum dışına çıkarılması lazım. Bu işin peşini bırakmayacağım" ifadelerini kullandı.

Rasim Ozan Kütahyalı bugün tüm bu yaşananların ardından bir yazılı açıklama ile özür diledi.

SAFFET SANCAKLI MECLİSTE BASIN TOPLANTISI YAPACAK

Sosyal medyadan yaptığı paylaşımla konuyu meclise taşıyacağını duyuran Saffet Sancaklı, "Yarın 21.11.2017 Saat: 14.30'da TBMM'de Boşnaklara hakeret eden şahısla ilgili basın toplantısı düzenleyerek tepkimizi göstereceğiz" ifadelerini kullandı.
 

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2020)