comScore

Sadece Şeyma kitabı kaç sattı? Şeyma Subaşı'nın kitabı satış rakamı

05 Temmuz 2019, Cuma 14:14
Sadece Şeyma kitabı kaç sattı? Şeyma Subaşı'nın kitabı satış rakamı

Şeyma Subaşı'nın yazdığı Sadece Şeyma kitabı kısa sürede büyük ilgi gördü. Acun Ilıcalı ile boşanan Şeyma Subaşı'nın kitabının satış rakamı belli oldu. Sadece Şeyma kitabı kaç sattı? Şeyma Subaşı kimdir? Şeyma Subaşı hakkında merak edilenler bu haberde.

Şeyma Subaşı kimdir? Sadece Şeyma kitabının yazarı Şeyma Subaşı, satış rakamı ile herkesi şaşırttı. İlk baskısı 40 bin satan Sadece Şeyma kitabının ikinci baskısının hazırlandığı öğrenildi. Sadece Şeyma kitabı kaç sattı? Şeyma Subaşı kimdir? Sadece Şeyma kitabı fiyatı ve Şeyma Subaşı hakkında merak edilenler bu haberde.
 

Şeyma Subaşı'nın Sadece Şeyma kitabı kaç sattı?


Acun Ilıcalı'dan boşanan Şeyma Subaşı, piyasaya sürdüğü Sadece Şeyma kitabı ile satış listelerine damga vurdu. Sadece Şeyma kitabının ilk baskısının tükenmek üzere olduğu ve 40 bin satış yapıldığı bildirildi. Şeyma Subaşı ve kitabın yayınevinin ikinci baskı için hazırlıklara başladığı kaydedildi. 

ŞEYMA SUBAŞI KİMDİR?
2 Temmuz 1990 Samsun doğumlu olan 29 yaşındaki Şeyma Subaşı, İstanbul Aydın Üniversitesi'ni bitirdikten sonra çeşitli girişimlerde bulundu. 2017 yılında ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı ile evlenen Şeyma Subaşı'nın Melisa Ilıcalı isimli bir kızı oldu. Ardından sağlıklı yemekler yapan Healthyish Cafe ile gündeme gelen Şeyma Subaşı, son olarak yazdığı Sadece Şeyma kitabıyla başarılı bir satış rakamı elde etti.
 

Sadece Şeyma kitabı fiyatı (Sadece Şeyma kitabı konusu)


Fiyat: 17,45 TL
Kitap Adı: Sadece Şeyma
Yazar: Şeyma Subaşı
Yayınevi: DEX
Hamur Tipi: 2. Hamur
Sayfa Sayısı: 176
Ebat: 13,5 x 21,5
İlk Baskı Yılı: 2019
Baskı Sayısı: 1. Basım

Sadece Şeyma kitabının tanıtım yazısı:

"Hatırladığım ilk anı neydi?

Annemle babamın bana sıkıca sarıldığı aklıma geliyor.

Hepimizin güldüğünü hatırlıyorum sonra. Ve anneannemin masallarını.

İlk anılarımı bulutlar üzerindeymişim gibi hatırlıyorum, sonrası fırtına... hepinizin bildiği gibi... ve şimdi yine pembe bulutlar... hepimizin yaşadığı gibi... 

Ben de bir annenin gözünün nuru, bir babanın altın saçlı kızıyım. Ve küçük bir kız çocuğunun, kucağında uyumayı çok sevdiği annesiyim.

Bunları unutmadan okuyun isterim hayatımı..."

Son dakika Aktüel Haberler FutbolArena'da.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)