comScore

Galatasaray Galatasaray

Sabri Sarıoğlu: 'Aylık gelirim 10 bin lira'

01 Ekim 2016, Cumartesi 11:19
Sabri Sarıoğlu: 'Aylık gelirim 10 bin lira'

Güvenlik görevlisine tekme attığı iddiasıyla hakkında dava açılan Sabri Sarıoğlu, ifadesinde aylık gelirinin 10 bin TL olduğunu söyledi.

FutbolArena - Geçtiğimiz sezon oynanan Sivasspor - Galatasaray maçında güvenlik görevlisine tekme attığı iddiasıyla hakkında dava açılan Sabri Sarıoğlu, mahkemeye giderek ifade verdi. Tecrübeli oyuncunun ifadesinde aylık gelirini 10 bin TL olarak belirttiği ifade edildi.

"BEN KİMSEYİ DARP ETMEDİM"
AA'da yer alan habere göre Sabri Sarıoğlu ifadesinde şunları söyledi:

"Sivas'la maçımız vardı. Maç bitiminde soyunma odasına doğru giderken, tünelden geçerken arbede olduğunu gördüm. Ne olduğunu sordum. Bir güvenlik görevlisinin benim kulübüm olan Galatasaray futbolcusuna sözlü hakaret ettiğini ve onu elle ittiğini söylediler. Güvenlik görevlisinin etrafını kendi arkadaşları çevirmişti. Onu görmedim bile. Oradaki polis memurlarına 'Onu içeriye alın. Kargaşa bitsin' dedim. Soyunma odasına geçtim. Ben kimseyi darp etmedim. Görüntüleri izlersem daha ayrıntılı ifade verebilirim. Beraatimi istiyorum."

Hakim Gülaser Gökdemir Tekdal, olayla ilgili CD'nin mahkemeye gönderilmesinin istenmesine ve CD geldiğinde sanığın avukatının teslimine karar verdi.

FutbolArena akşam haberleri turu (15 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.